Stipendium

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela

souhrn

Cathay United Bank (Čína) otevřela China Securities Journal □ reportér & nbsp; Gao Gaifang & Cathay United Bank (China) Co., Ltd. (dále jen „Cathay United China“) oznámila otevření v Šanghaji 10. září. Podle zpráv byla banka schválena čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí, která měla být otevřena v červnu tohoto roku, a 3. září byla povýšena z pobočky na korporátní banku.Cathay United Bank

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-0

 Cathay United Bank (Čína) otevřela reportéra China Securities Journal Gao Gaifang Cathay United Bank (China) Co. , Ltd.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-1

  (dále jen „Cathay United China“) oznámila otevření v Šanghaji 10. září.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-2

  Podle zpráv byla banka schválena čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí, která měla být otevřena v červnu tohoto roku, a 3. září byla povýšena z pobočky na korporátní banku. Lin Shangmin, prezident Cathay United Bank (China) Co.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-3

 , Ltd.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-4

 , odhalil v rozhovoru s reportérem z China Securities Journal,Cathay United Bank je příjemcem otevření finančního průmyslu na pevnině. „Cathay Pacific China je první pobočkou, která se za posledních deset let přeměnila na firemní banku.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-5

  Regulační úřady nám říkají, že Cathay Pacific je největším příjemcem otevírání finančního odvětví a čas potřebný ke schválení otevření bylo zkráceno nejméně o půl roku, než se očekávalo. “Zrychlení spočívá v provedení hlavních opatření země k dalšímu rozšíření otevírání. V červenci tohoto roku formuloval Šanghaj akční plán „100 opatření k rozšíření otevírání“. Plán se zaměřuje na pět hlavních oblastí, jmenovitě: zvýšení úrovně mezinárodního finančního centra v Šanghaji s větší otevřeností a spoluprací, budování otevřenějšího moderního odvětví služeb a vyspělého výrobního systému a vytvoření vrchoviny ochrany duševního vlastnictví, která kombinuje soudní ochranu a administrativu ochrana.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-6

 Vytvořte porty centra importu, které slouží celé zemi, a vytvořte mezinárodní legalizované a pohodlné obchodní prostředí.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-7

  „Jezdíme na finanční otevřenosti.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-8

 “ Řekl Lin Shangmin.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-9

  Podle zpráv má společnost Cathay United Bank (China) Co.

První zahraniční korporátní banka se usadila v Cathay United Bank (Čína) a oficiálně se otevřela-10

 , Ltd. po transformaci na firemní banku základní kapitál ve výši 3 miliard juanů registrovaný v Šanghaji.

  Zpočátku se zaměří hlavně na podnikové finance,Současně se vyvinuly čtyři hlavní podnikatelské sektory, včetně finančních transakcí, mezibankovního a investičního bankovnictví, které po upgradu na podnikovou banku mohou aktivně rozšiřovat nové podniky související s renminbi.

  V budoucnu se obchodní zaměření společnosti Cathay Pacific China zaměří na rozvoj oblastí, které jsou v souladu s budoucím vývojem kontinentální ekonomiky a jsou známé společnosti Cathay Pacific.

  Rovněž plánuje posílit své služby pro malé a střední podniky podniky s vysokou odolností proti riziku.

 Li Weizheng, generální ředitel Cathay United Bank, odhalil, že Cathay United China bude žádat o další obchodní licence, jako je správa majetku a investiční bankovnictví. V budoucnu bude společnost Cathay Pacific China rozvíjet více služeb retailového bankovnictví.

  Lin Shangmin řekl reportérovi z China Securities News, že současná celková aktiva společnosti Cathay Pacific China jsou přibližně 11 miliard RMB. Více než 90% tvoří korporátní podnikání. Mezi nimi činily podniky financované z Tchaj-wanu asi 60% a místní podniky asi 40%.

  Cathay Pacific má v současnosti na pevnině tři větve a tři dílčí větve.

  Mezi nimi byla pobočka v Šanghaji založena v prosinci 2010 jako první tchajwanské banky, které se otevřely na pevnině, se třemi pobočkami; další dvě pobočky jsou pobočka Qingdao a pobočka Shenzhen. Lin Shangmin odhalil, že se společnost Cathay Pacific China také pokouší založit další pobočky v jiných částech země a „v současné době probíhá další plánování“. Otevírání finančního odvětví v mnoha oblastech Od otevření finančního odvětví se rozšířilo, v Šanghaji se zrodilo mnoho „prvních“. Dne 27.

  dubna tohoto roku Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví objasnila, že zahraniční pojišťovací makléřské instituce mohou po liberalizaci požádat o změnu povolení k podnikání místní pojišťovací regulační kanceláři podle rozsahu podnikání.

 Následně Šanghajský bankovní a pojišťovací regulační úřad zkontroloval a schválil žádost o změnu rozsahu podnikání společnosti Willis Insurance Brokerage Company, kterou ovládá britská skupina Willis Group, a společnost se stala první zahraniční pojišťovací makléřskou institucí v zemi, která byla povoleno rozšířit svoji obchodní působnost. Dne 2.

  května schválila Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví souhlas společnosti ICBC-AXA Life Insurance Company s zahájením příprav na založení společnosti ICBC-AXA Asset Management Company. Společnost má základní kapitál 100 milionů RMB a jejím místem registrace je Šanghaj. Přípravné práce by měly být dokončeny do 6 měsíců od data přijetí dokumentu o schválení.

  9. května se německá Allianz Insurance Group rozhodla založit v Šanghaji stoprocentní společnost Allianz (China) Insurance Group Company a urychlit provádění přípravných záležitostí. 4.

  května FWD Life Insurance (Bermuda) a další předložili čínské bankovní a pojišťovací regulační komisi materiály s žádostí o přípravu založení FWD Life Insurance Company. 8. května předložila společnost Nomura Holdings a další materiály žádosti čínské regulační komisi pro cenné papíry o založení společnosti s cennými papíry se zahraničními investicemi, která má v úmyslu držet 51% akcií. Následně JPMorgan Chase také podal žádost u Čínské regulační komise pro cenné papíry o založení zahraniční makléřské firmy v Šanghaji.

  „Cathay Pacific Financial Holdings již má životní pojišťovnu se společným podnikem na pevnině - Lujiazui Cathay Life Insurance a také založila společný podnik se společností Ant Financial za účelem založení Cathay Property Insurance. V budoucnu budeme také hledat nové oblasti spolupráce a využijeme příležitosti k otevření financování na pevnině vnějšímu světu.

"Řekl Li Weizheng, generální ředitel Cathay United Bank. Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Čínský deník cenných papírů Cathay Insurance Regulatory Commission Horká doporučení Odložte Sina Finance Public Account 24 hodinový přenos nejnovějších finančních informací a videí, více fanoušků výhody skenování dvourozměrná pozornost kódu (sinafinance).