Místní

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu

souhrn

Guangzhou Daily, Zhongshan (všichni-mediální reportér Zhang Xiangyu) Nové město Qijiang bude plánováno a postaveno jako „hlavní projekt“ pro Zhongshan, který bude řídit kapacitu a zlepšovat kvalitu a bude vytvářet nové městské centrum na vysoké úrovni a nový městský obývací pokoj což povede k budoucímu rozvoji Zhongshanu. Zhongshan v budoucnu vytvoří Qijiang. Živý vzor „Dvojhvězdy září“ v Novém Městě a v Nové čtvrti Cuiheng. Reportér se to včera dozvědělZhongshan City se konal speciálně na místě práce na Qijiang New City

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-0

  Guangzhou Daily, Zhongshan (všichni-mediální reportér Zhang Xiangyu) Nové město Qijiang bude plánováno a postaveno jako „hlavní projekt“ pro Zhongshan, který bude řídit kapacitu a zlepšovat kvalitu a bude vytvářet nové městské centrum na vysoké úrovni a nový městský obývací pokoj což povede k budoucímu rozvoji Zhongshanu. Zhongshan v budoucnu vytvoří Qijiang. Živý vzor „Dvojhvězdy září“ v Novém Městě a v Nové čtvrti Cuiheng.

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-1

   Reportér se to včera dozvědělZhongshan City konkrétně uspořádal pracovní setkání na místě o Qijiang New City. Chen Rugui, tajemník výboru městské strany Zhongshan a ředitel stálého výboru městského lidového kongresu, zdůraznil, že Qijiang New City je pro Zhongshan staletý plán Řízení kvality, vysoce kvalitní podpora, vysoce efektivní provoz a snaha o vytvoření klasiky, která vydrží zkoušku historie. 9.

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-2

   června se v Zhongshan City uskutečnilo místní setkání pro vývoj a výstavbu nového města Qijiang. Chen Rugui poukázal na to, že Qijiang New City je stávajícím plánem předchozích vlád.

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-3

   Co nyní musíme udělat, je spojit minulé plány a myšlenky se současnými skutečnými příležitostmi, dále optimalizovat plán, vylepšit mechanismus, integrovat zdroje a prorazit úzké místo. Opravdu tvrdě pracovat a implementovat to,Podporovat podstatný rozvoj a výstavbu nového města Qijiang. Musíme stát na vrcholu společného budování městského klastru světové úrovně v oblasti většího zálivu Guangdong-Hong Kong-Macao. S prvotřídním plánováním, prvotřídní výstavbou, prvotřídním managementem, prvotřídním prostředím a prvotřídním -class landscape, Qijiang New City must be built to show the characteristics of Zhongshan and Lingnan style.

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-4

  , Nový orientační bod s dechem doby, stává se společenským,Nové centrum s komplexními účinky ekonomiky, kultury a ekologie se skutečně ukázalo jako město moderní kultury, vitality a obyvatelnosti. Při plánování nového města Qijiang je prostor před stanicí Zhongshan definován jako Zhongshanské kulturní náměstí, které společně s okolním komplexem Lingnan vytvoří městskou bránu Zhongshan a městský obývací pokoj. Na Zhongshan Cultural Plaza je kulturní sál,Muzeum vědy a techniky, Muzeum územního plánování atd. , Když mnoho lidí přijde do Zhongshanu, mohou cítit kulturní kouzlo Zhongshanu a vyslechnout si příběh Zhongshanu.

Vytvořte nový orientační bod a nové centrum v Zhongshanu-5

Koncepční plánování nového města Qijiang se zaměřuje na vytvoření scénického pásu „Jedna řeka a dvě osy“ (řeka Shiqi, Zelená ekologická osa a Kulturní osa). Plánování a návrh parku Wumafeng byl dokončen v loňském roce s celkovou plánovanou plochou přibližně 117 hektarů. Plánuje se, že park bude plně chránit a využívat kulturní krajinu stávajících vesnic a zachovat původní vzhled stávajících starověkých vesnic. .