Majetek

Osobní doprava Wujiu (sekce Hubei) byla uvedena do provozu

souhrn

Reportér ekonomického deníku Zheng Mingqiao a korespondent Song Yinghui informovali: 12. června s odjezdem vysokorychlostního vlaku Wuhan-Yangxin C5501 došlo k oficiálnímu otevření sekce Hubei cestujícího Wu (Han) Jiu (Jiang) Vyhrazená linka. Podle zpráv vede část Hubei na nádraží Wujiu ze stanice Daye North na meziměstské železnici Wu (Han) (Huang) -Shi a nakonec končí na křižovatce měst Fenglin, Yangxin, Hubei a Jiangxi.

Osobní doprava Wujiu (sekce Hubei) byla uvedena do provozu

Osobní doprava Wujiu (sekce Hubei) byla uvedena do provozu-0

  Reportér ekonomického deníku Zheng Mingqiao a korespondent Song Yinghui informovali: 12. června s odjezdem vysokorychlostního vlaku Wuhan-Yangxin C5501 došlo k oficiálnímu otevření sekce Hubei cestujícího Wu (Han) Jiu (Jiang) Vyhrazená linka. Podle zpráv vede část Hubei na nádraží Wujiu ze stanice Daye North na meziměstské železnici Wu (Han) (Huang) -Shi a nakonec končí na křižovatce měst Fenglin, Yangxin, Hubei a Jiangxi. Hlavní trať je dlouhá 69,124 km a má 4 stanice v Dayebei, Baishapu, Yangxin a Fenglin.

Osobní doprava Wujiu (sekce Hubei) byla uvedena do provozu-1

   Před otevřením vlakového nádraží Wujiu (sekce Hubei) jezdily na rychlostní trati Wujiupu vlaky z Yangxinu do Wuhan a Jiangxi v národních okresech postižených chudobou, s maximální rychlostí 160 kilometrů za hodinu. Poté, co se otevřela sekce Wujiu Passenger Dedicated (sekce Hubei), Yangxin County ukončil svoji historii bez vyhrazených linek pro cestující. Osoba odpovědná za železniční úřad Wuhan uvedla, že vyhrazená trať pro cestující Wuhan-Jiulong má délku 224 kilometrů, počínaje od Wuhanu na západě, procházejícími městy Ezhou a Huangshi v okruhu Wuhan až po město Jiujiang, důležité město na severu Provincie Jiangxi.

Osobní doprava Wujiu (sekce Hubei) byla uvedena do provozu-2

Železniční stanice Wujiu (sekce Jiangxi) má 4 stanice v Ruichangxi, Chaisang, Lushan a Jiujiang, které mají být uvedeny do provozu v září tohoto roku. Stát plánuje plánovanou osobní linku Wuhan-Jiulong “Důležitou součástí komplexního dopravního koridoru „pět vertikálních a pět horizontálních“ je trať umístěná mezi dvěma horizontálními páteři železniční sítě mé země - koridorem Šanghaj-Hanrong-Čcheng-tu a koridorem Šanghaj-Kunming a vodorovně spojuje páteř silniční sítě - železnice Peking - Guangzhou Kanál s železnicí Peking - Kowloon je jedním z výhodných kanálů z Hubei a dalších středních a západních oblastí do jižního Anhui, Jiangxi, Fujian a Zhejiang. .