Auto

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů

souhrn

Guangzhou Daily (reportér pro všechny média, Duan Chenqun) Včera oznámil průmyslový fond UCAR, iniciovaný společností UCAR, založení a oznámil svou první investici. Odvětví UCAR má celkový rozsah 10 miliard RMB a bude se hromadně navyšovat podle investiční situace.Uvádí se, že UCAR má v současné době cestování pod záštitou (

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média, Duan Chenqun) Včera oznámil průmyslový fond UCAR, iniciovaný společností UCAR, založení a oznámil svou první investici. Odvětví UCAR má celkový rozsah 10 miliard RMB a bude se hromadně navyšovat podle investiční situace. Uvádí se, že UCAR má v současné době tři hlavní obchodní segmenty: cestování (pronájem automobilů v Číně a soukromé vozy v Číně), elektronický obchod (nákup automobilů v Číně) a finance (blesková půjčka pro čínské auto).

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-1

   UCAR Industry Fund je fond soukromého kapitálu RMB, který se zaměřuje na investice do řetězce automobilového průmyslu.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-2

   Bude pracovat ve spolupráci s výhodami platformy UCAR v oblasti mobility a automobilového průmyslu.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-3

  Investujte do perspektivních projektů automobilového a cestovního průmyslu. Xiaopeng Motors je první internetová automobilová společnost v tomto odvětví, která skutečně vyrábí automobily, aby si uživatelé mohli vyzkoušet jízdní zážitky, a snaží se přetvořit ekologickou krajinu automobilu. Má v plánu dokončit malosériovou sériovou výrobu do konce roku 2017. Tentokrát UCAR Industry Fund investoval 2,2 miliardy juanů.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-4

   Renminbi je kolo financování dokončené společností Xiaopeng Motors.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-5

  Uvádí se, že Shenzhou Rent-a-Car a Shenzhou Special Vehicles v rámci UCAR zakoupí a použije Xiaopeng Motors v dávkách. Shenzhou Buy-Buy zároveň poskytne společnosti Xiaopeng Motors celostátní systém prodeje a údržby. Plná platforma UCAR navíc pomůže společnosti Xiaopeng Motors zavést „nákup podle nájemného, ​​nízké zálohy, splátek, nákupu, pokud chcete, vrácení peněz, pokud se chcete vrátit“Inovativní model spotřeby.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-6

   Očekává se, že společnost Xiaopeng Motors získáním investic využije více tržních zdrojů. Li Hui, předseda představenstva a řídící partner UCAR Industry Fund, včera řekl, že revoluce v oblasti internetových technologií a revoluce v automobilových technologiích způsobily přetvoření celého modelu spotřeby automobilů a automobilového ekosystému a průmyslová odvětví v předcházejících a navazujících odvětvích ukazují obrovské investiční příležitosti .

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-7

  Podle tohoto odvětví se současná internetová výroba automobilů stala horkým místem. Tentokrát může mít investice společnosti UCAR do společnosti Xiaopeng Motors prostřednictvím průmyslového fondu zásadní dopad na domácí prostředí výroby automobilů na internetu a domácí automobilový ekosystém je Očekává se, že se změní.

UCAR vstupuje do propojení výroby automobilů-8

.