Obchodní

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat

souhrn

Bude představena první místní banka „A + H". ■ Náš reportér & nbsp; Lu & nbsp; východ & nbsp; Jelikož Zhengzhou Bank dokončuje úpis akcií A, brzy se také zrodí desátá banka kótovaná na burze „A + H". , v týmu kotovaných bank se objevily také místní banky. Minulý pátek provedla Zhengzhou Bank online úpis akcií A. Zhengzhou Bank

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-0

  Horký sloupec Vlastní výběr akcií Datové centrum Citace Středisko Tok toku k simulovanému obchodnímu klientovi Bude představena první místní banka „A + H“ ■ Reporter Lu Dong s bankou Zhengzhou dokončili předplatné A-share, 10.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-1

   „A + H“ banka Také se brzy zrodí a poprvé se místní banky objevily v týmu bank „A + H“. Minulý pátek provedla Zhengzhou Bank online úpis akcií A.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-2

   Celková emise banky Zhengzhou Bank není vyšší než 600 milionů akcií A, emisní cena za akcii je 4,59 juanů a poměr její emise k zisku je 6,50krát (zisk na akcii je založen na čisté hodnotě připadající na akcionáře mateřské společnosti v roce 2017, podle toho, která hodnota je nižší před a po odečtení jednorázových zisků a ztrát). Vypočítáno vydělením zisku celkovým vlastním kapitálem po emisi) se očekává, že celková částka získaných prostředků bude 27. 5,4 miliardy juanů. Podle situace online předplatného, ​​kterou zveřejnila Bank of Zhengzhou, byl počet platných předplatných pro online vydání banky 12 67795 milionů a počet platných předplatných 219,409 miliardy.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-3

   Po zrušení je konečná částka offline emise 60 milionů akcií, což představuje 10% z celkové emise; konečná částka online emise je 540 milionů akcií, což představuje 90% z celkové emise. Úspěšnost po zpětném volání byla 0,2461%.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-4

   Míra výhry IPO akcií Zhengzhou Bank je v ostrém kontrastu s IPO akcií H banky. Banka byla uvedena na hongkongský akciový trh na konci roku 2015 a nabídla celkem 1,32 miliardy H akcií (kromě část s nadměrným přidělením), každá akcie Konečná prodejní cena je 3,85 HK $ a získané prostředky jsou přibližně 5 miliard HK $. O měsíc později,Zhengzhou Bank plně využila možnosti nadměrného přidělení a zahrnovala celkem 198 milionů akcií H a získala další prostředky ve výši přibližně 683 milionů HK $.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-5

   V té době byla její veřejná nabídka v Hongkongu pouze 1,19krát přepsána. Počáteční efektivní online upisovací násobek banky pro IPO s podílem A byl až 1218,94krát. Po obrácení podílu A bylo efektivní online předplatné několik online vydání bylo stále 406,31krát.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-6

  Ke konci června 2018 měla banka Zhengzhou aktiva ve výši 443,636 miliardy juanů; zůstatek vkladu byl 263,113 miliardy juanů, což je nárůst o 7,706 miliardy juanů od začátku letošního roku; zůstatek úvěru byl 134,826 miliardy juanů, což představuje nárůst o 10,37 miliardy yuan. V první polovině letošního roku banka dosáhla čistého zisku ve výši 2,367 miliard juanů připadajících na akcionáře mateřské společnosti, což představuje meziroční nárůst o 4,19%.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-7

   Ke konci prvního pololetíPoměr kapitálové přiměřenosti banky, kapitálová přiměřenost Tier 1 a základní ukazatele kapitálové přiměřenosti Tier 1 se od začátku roku v různé míře snížily. Poté, co bude seznam akcií A-banky tentokrát úspěšný, poskytne silný doplněk do svého hlavního města.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-8

   V současné době existuje 9 bank „A + H“, z nichž všechny jsou velké a střední banky. S výjimkou pěti státních bank průmyslové a zemědělské čínské stavební diplomacie,Zahrnuje také 4 akciové banky, China Everbright Bank, Minsheng Bank, China Merchants Bank a China CITIC Bank. Přestože počet místních bank v 26 bankách kótovaných na burze A dosáhl poloviny, před uvedením Bank of Zhengzhou na trh nebyla ve dvou městech žádná místní banka „A + H“.

Zhengzhou Bank dokončuje úpis A-share, první lokální banka „A + H“ bude debutovat-9

Ke včerejšímu závěru byla cena akcií H Bank of Zhengzhou 4,05 HK $ za akcii a ceny akcií AH devíti kótovaných bank na obou místech byly prémiové. Odpovědný redaktor: Yang Qun. Klíčová slova článku: Bank of Zhengzhou A + H Listed Bank Hot doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód následovat (sinafinance).