Soutěž

Čínské internetové služby jsou v Jižní Koreji oblíbené

souhrn

V posledních letech se čínský internetový průmysl rychle rozvíjel. Služby poskytované mnoha internetovými společnostmi se staly nejen součástí života čínských lidí, ale rozšířily se i do sousedních zemí, jako je Jižní Korea. V Jižní Koreji začali obchodníci kromě funkcí plateb a vrácení daní společností Alipay a WeChat Pay také pro propagaci používat Dianping a WeChat.Některé restaurace například používají k propagaci společnosti Dianping pozitivní hodnocení

Čínské internetové služby jsou v Jižní Koreji oblíbené

Čínské internetové služby jsou v Jižní Koreji oblíbené-0

  V posledních letech se čínský internetový průmysl rychle rozvíjel. Služby poskytované mnoha internetovými společnostmi se staly nejen součástí života čínských lidí, ale rozšířily se i do sousedních zemí, jako je Jižní Korea.

Čínské internetové služby jsou v Jižní Koreji oblíbené-1

   V Jižní Koreji začali obchodníci kromě funkcí plateb a vrácení daní společností Alipay a WeChat Pay také pro propagaci používat Dianping a WeChat.

Čínské internetové služby jsou v Jižní Koreji oblíbené-2

Některé restaurace například používají příznivé hodnocení Dianpingu jako propagační plakáty k prokázání své popularity. Na obrázku je veřejný billboard s komentáři v restauraci v Myeongdong v Soulu. Foto Bai Yunfei, reportér Ekonomického deníku v Soulu.