Znalost

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti

souhrn

První meziměstský let Yanliang C919 v Pudongu, Jiefang Daily News (reportér Zhang Yuliang Jiangang, korespondent Yu Xuebing) Včera v 11:38 ráno odletěl z šanghajského letiště Pudong vlastní navržený a vyvinutý velký osobní letoun C919 10101 v mé zemi. Let trval 2 hodiny a 24 minut a přiletěl na letiště Xi'an Yanliang ve 14:01, přičemž úspěšně dokončil první čas

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-0

  První meziměstský let Yanliang C919 v Pudongu, Jiefang Daily News (reportér Zhang Yuliang Jiangang, korespondent Yu Xuebing) Včera v 11:38 ráno odletěl z šanghajského letiště Pudong vlastní navržený a vyvinutý velký osobní letoun C919 10101 v mé zemi. let trval 2 hodiny a 24 minut a přiletěl na letiště Xi'an Yanliang ve 14:01, čímž úspěšně dokončil první meziměstský let. Od té doby vstoupilo velké osobní letadlo C919 do fáze certifikace a certifikace letové způsobilosti. Včera ráno vzlétlo letadlo C919 z šanghajského letiště Pudong do Yanliang v Xi’anu.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-1

   Podle našeho reportéra Zhang Haifenga, hlavního velitele projektu C919 a He Dongfenga, předsedy COMAC, v rozhovoru s naším reportérem znamená přechod letadla C919-10101 vědecký výzkum a zkušební let velkých osobních letadel C919 projekt. Předehra k forenzní letové zkoušce a provozní letové zkoušce, stejně jako zahájení letové zkoušky mimo lokalitu a letové zkoušky s více místy, znamenají, že práce v oblasti bezpečnosti a kvality COMAC má nové výzvy. Po převodu letadla C919-10101 do Yanliangu bude COMAC dále zlepšovat konfiguraci a stav letadla a provádět speciální úpravy některých důležitých testovacích systémů.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-2

  Přizpůsobit se následným speciálním experimentům ve větším měřítku.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-3

   Na letišti Pudong nechal C919 poprvé vyrobené velké letadlo příliš mnoho z domova.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-4

   Poprvé se to objevilo před veřejností, poprvé se taxíkovalo z hangáru, poprvé na pojezdové dráze, první pozemní taxi a poprvé. Létání k nebi . . .

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-5

   Toto velké letadlo nesoucí „China Hope“ dokončilo znovu a znovu. Za „nádhernou zatáčkou“ neodmyslitelně patří i pečlivá ochrana a odhodlání lidí na letišti Pudong. Během zkušebního letu, každý den od půlnoci do 6:00, zůstal na letišti Pudong podpůrný personál pro silnice, světla a čistý vzduch. celou noc.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-6

   20 pracovníků v terénu odstranilo plot po dobu 3 hodin a 7 profesionálních vozidel čistilo dráhu po dobu 2 hodin. Čisticí zařízení 3 udržuje spící a odpuzující ptáky. Prostřednictvím každého článku každého sloupku jsou úzce propojeny, aby bylo zajištěno, že C919 hladce a bezpečně dokončí různé zkušební lety.

C919 úspěšně provedl svůj první meziměstský let a vstoupil do fáze certifikace a letové způsobilosti-7

.