Místní

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“

souhrn

13. odpoledne uspořádalo ministerstvo zahraničních věcí a provinční vláda Jilin v Modré síni ministerstva zahraničních věcí „Otevřenou Čínu: Wonderful Jilin Meet the World“ Jilin Global Promotion Conference. Představil ji guvernér Jilin Liu Guozhong na místě. Během propagace použila Liu Guozhong řadu postav, aby všem ukázala „úžasnou Jilin“ s nádhernou scenérií, prosperujícím průmyslem, širokými vyhlídkami a štěstím.Liu Guozhong řekl, že les provincie Jilin

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“-0

 13. odpoledne uspořádalo ministerstvo zahraničních věcí a provinční vláda Jilin v Modré síni ministerstva zahraničních věcí „Otevřenou Čínu: Wonderful Jilin Meet the World“ Jilin Global Promotion Conference.

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“-1

  Představil ji guvernér Jilin Liu Guozhong na místě.

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“-2

  Během propagace použila Liu Guozhong řadu postav, aby všem ukázala „úžasnou Jilin“ s nádhernou scenérií, prosperujícím průmyslem, širokými vyhlídkami a štěstím. Liu Guozhong uvedl, že míra lesního pokrytí v provincii Jilin dosáhla 44,3% a u hory Changbai na východě přesáhla 85%. Zde hovořil o sibiřském tygrovi: „Více než 90% divokých sibiřských tygrů v Číně žije v Jilinu. Jsou uvolnění, neomezení a nikdy nezávidí městskému životu.

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“-3

 “ To způsobilo, že se hosté znal vědomým úsměvem.

Guvernér Jilin Liu Guozhong v Jilin úžasně čte „číslo“-4

  Liu Guozhong odhalil ,Čínská vláda zahájila pilotní program pro systém národního parku Severovýchodní tygr a leopard v Jilinu a na dalších místech, který poskytne pohodlnější ráj pro divoká zvířata. Když už mluvíme o FAW, „Automobily značky Hongqi se v Číně dlouho používaly jako vozy concierge a já věřím, že každý není neznámý.

 “ Řekl žertem, že každý je vítán, když Jilin zažije laskavost automobilů Hongqi a může si také pořídit auto Hongqi . Samozřejmě je to dárkový model automobilu.

  Družice „Jilin One“ byla v doporučení Liu Guozhonga nepostradatelná. Pro jeho propagaci je velmi živé: "The'Jilin č. 1'kterou se potuluje ve vesmíru, lze popsat jako 'půvabnou hvězdu'.

  Na zemi můžete jasně vidět objekty menší než jeden metr. Pokud zamáváte ruku do prostoru venku, musí to být jasně vidět,A odešlete zpět obrazová data dálkového průzkumu Země.

  „Jilin je slavná velká„ sýpka “v Číně. Liu Guozhong uvedl, že v arabském regionu a mnoha zemích jsou na stole v mnoha zemích vejce a hovězí maso„ vyrobené v Jilin “.

 „ Jilin rýže “je populární po celém světě svět.

  V loňském roce byl summit Hangzhou G20 uveden jako označené produkty. „Vážení obyvatelé rozvinutých oblastí v Číně, jako je Peking a Šanghaj, kde jsou vyslanci umístěni,Všichni jsou ochotni vybrat si jídlo Jilin.

  „Najednou se porozumění vyslanců o Jilin Foods přiblížilo. “ Otevřená Čína: Báječný Jilin se setká se světem “Místo konání globální propagační konference Jilin Provincie Jilin navázala hospodářské a obchodní vztahy se 186 zeměmi a regiony po celém světě, s 56 mezinárodními sestrami města Nyní jsou silnice po moři, zemi i vzduchem odblokovány a celkový počet mezinárodních a regionálních tras dosáhl 30.

 Jilin a země kolem Japonského moře realizovaly navigaci.

  V budoucnu může každý jít do Jilinu, moře, země a vzduch mohou být volbou. Mezinárodní nákladní vlak „Changman Europe“ uskutečnil normální zpáteční let. Nyní se plánuje otevření „Chang Hun Europe“, aby se do Evropy mohly dostat více kvalitní a charakteristické výrobky „Made in Jilin“. Samozřejmě více evropský produkty vstoupí také do Jilinu.

 Provincie Jilin má více než 100 vědecko-výzkumných institucí a 24 akademiků „dvou akademií“. Liu Guozhong vítá ty, kteří se zajímají o podporu transformace vědeckých a technologických úspěchů a rozvoj high-tech průmyslových odvětví v Jilinu, aby inspirovali kreativitu a využili příležitosti k podnikání.

  Provincie Jilin každoročně absolvuje více než 150 000 studentů vysokých škol a poskytuje vysoce kvalitní pracovní sílu pro hospodářský a sociální rozvoj. „Open China: Wonderful Jilin Meet the World“ není jen dějištěm globální propagační konference Jilin, Jilin Song and Dance se již 20 po sobě jdoucích let účastní galavečera čínského jara a hosté z různých zemí, kteří jej sledovali, hovořili o to.

Na konci propagační schůzky vydal Liu Guozhong upřímné pozvání: „Těšíme se na setkání s vámi v nádherné Jilin!“ V modrém sále zazněl vřelý potlesk. .