Počítač

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka

souhrn

9. června média s názvem „V Luliangu světová historie není historií“ zpochybnila veřejnou náborovou práci některých veřejných institucí ve městě Luliang v roce 2016. Výbor městské strany v Luliangu a obecní vláda tomu přikládaly velký význam a rychle zřídily kontrolní tým pro provádění inspekcí. Nejnovější informace jsou: Městská vláda v Luliangu se rozhodla pověřit Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení okamžitým zrušením zrušení kandidátů Liu Ruiling,Rozhovor Wang Huihui

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-0

  9. června média s názvem „V Luliangu světová historie není historií“ zpochybnila veřejnou náborovou práci některých veřejných institucí ve městě Luliang v roce 2016. Výbor městské strany v Luliangu a obecní vláda tomu přikládaly velký význam a rychle zřídily kontrolní tým pro provádění inspekcí. Nejnovější informace jsou: Městská vláda v Luliangu se rozhodla pověřit Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení okamžitým zrušením zrušení kandidátů Liu Ruiling,Rozhodnutí Wang Huihui pohovořit, obnovit kvalifikaci pohovoru a omluvit se (13.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-1

   června China Youth Online).

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-2

   Tento podivný případ mi připomíná větu: Na světě není nic špatného a průměrní lidé se ruší. Aritmetický problém „3 + 2 = 5“ se úředníci městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení v Luliangu domnívali, že je špatný, takže po všech těch zvratech nakonec nechte úřad pro lidské zdroje a sociální věci v Luliangu připustit, že skutečně se rovná 5.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-3

  To je jako vtip. Jenom proto, že je tato záležitost tak podivná, komentovali ji komentátoři a věřili, že existují pouze dvě možnosti, jak se tato záležitost může stát: jednou je to, že blázen je u moci, a druhou je nábor mrkve.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-4

   Nyní se zdá, že vyšetřování městského výboru strany Luliang a městské samosprávy popírá nábor mrkve, který je za tím, a důvod je přičítán „nedostatečnému zvládnutí současných oborů a oborů vysokých škol a univerzit po celé zemi. Problémy s nepřesným ovládáním předmětů a velkých společností a mechanickým provedením. To odhalilo problémy zaměstnavatelů a lidských zdrojů a sociálních oddělení, jako je nepřesná práce a podnikání, provádění dokumentárních mechanických doktrín a nedostatek pečlivé a seriózní práce.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-5

   Podle slov netizenů to odpovídá připuštění, že Úřad lidských zdrojů a sociálního zabezpečení města Luliang je hlupák u moci. Pak jsou nyní kandidáti zpět Získali kvalifikaci na pohovor,Můžeme tuto záležitost ukončit? Kromě obnovení kvalifikace na pohovor je konečným rozhodnutím samosprávy města Luliang „instruovat Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení a všechny zaměstnavatele, aby posílily učení v podnikání, aby důkladně porozuměly současnému profesionálnímu prostředí mé země univerzity a přesně uchopit různé politiky v náborové práci. Zajistěte, aby se takové incidenty už neopakovaly “, Což znamená požádat je, aby zlepšili svou kvalitu a v budoucnu byli chytřejší.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-6

   Toto rozhodnutí však zapomnělo na další důležitější otázku, kterou jsou mezery v institucích.

Komentář: Obnovení kvalifikace pohovoru, ne poslední zastávka-7

   Víme, že řešení této otázky prospělo pozornosti médií, kterými je zjevně síla dohledu veřejného mínění. Pokud to není pro dohled nad veřejným míněním, je těžké vyřešit i tento jednoduchý problém. Zprávy kdysi uváděly, že Liu Ruiling a její rodina několikrát kontaktovali Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení v Luliang, aby mohli komunikovat, a doufali, že lze vysvětlit její pochybnosti. Zaměstnanci odpověděli: „Nemohu se rozhodnout, ale vedení se musí rozhodnout.

  “ Poté, co několik dní čekal, aniž by viděl ředitele, zavolal ředitel a souhlasil, že uspořádá schůzku, aby co nejdříve studoval a odpověděl . Konečná písemná odpověď nejen uvedla, že „„Světová historie“ není „historie“ a je pomlouvačné, pomlouvá kandidátku na „vyplnění falešných registračních údajů a diskvalifikaci rozhovoru podle předpisů“, a doufá, že se z toho „poučí“ a „vyhne se podobným problémům“. Zde je třeba se zeptat: Správné a špatné věci, proč je musí vyřešit mediální pozornost a spravedlnosti nelze dosáhnout běžnými kanály?Proč je ta samá extrémně jednoduchá pravda? Je to zbytečné, když to lidé říkají, ale je užitečné, když to řekne městský stranický výbor a inspekční tým městské samosprávy? Představuje moc pravdu? Proto je zapotřebí dvou problémů bude naléhavě vyřešeno: Za prvé, jak zajistit, aby správné názory lidí mohly být vyjádřeny otevřenými kanály a mohly být přijaty úředníky, aniž by bylo nutné, aby se k nim přihlásili média a nadřízení?Druhým je způsob, jak vychovávat úředníky k tomu, aby poslouchali pouze pravdu, nejen moc. Řešení těchto dvou problémů zahrnuje nejen kompetence úředníků, ale také systém administrativního řízení.

   Pokud tyto dva problémy nebudou vyřešeny, je obtížné zaručit, že se podobné incidenty v budoucnu již nebudou opakovat.

.