Soutěž

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby

souhrn

Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června (He Xiaoyuan a Yu Qiongyuan) Ministerstvo financí nedávno oznámilo, že v poslední době ministerstvo financí zajistilo vyčlenění 30,701 miliardy juanů ze zvláštních fondů na zmírnění chudoby od centrální vlády, plus 55,394 miliardy jüan vydaný předem v říjnu 2016., Doposud bylo rozpočtovým uspořádáním na rok 2017 dotováno zvláštní fond na zmírnění chudoby místní ústřední vlády 860.

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby-0

  Podle zpravodajské agentury Xinhua v Pekingu 12. června (He Xiaoyuan a Yu Qiongyuan) Ministerstvo financí nedávno oznámilo, že v poslední době ministerstvo financí zajistilo vyčlenění 30,701 miliardy juanů ze zvláštních fondů na zmírnění chudoby od centrální vlády, plus 55,394 miliardy yuan vydaný předem v říjnu 2016. Od nynějška byla místním vládám přidělena rozpočtová opatření pro dotování zvláštních fondů na zmírnění chudoby místní ústřední vlády ve výši 86,09 miliardy juanů. Podle zpráv jsou ústřední vládní fondy na zmírnění chudoby založeny na nových „Správních opatřeních pro fondy zmírňující chudobu ústřední vlády.

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby-1

  “ Zmírnění chudoby na lesních farmách, „tři západní“ zemědělské stavby a další aspekty. Přidělení finančních prostředků západnímu regionu,Chudoba zasažené staré revoluční oblasti, chudoba zasažené etnické oblasti, chudoba pohraniční oblasti a sousedící opuštěné oblasti jsou nakloněny tak, aby se zaměřily na hlavní bojiště pro zmírnění chudoby. Rozsah finančních prostředků přidělených 22 středním a západním provinciím činil 97,4 % z celkového rozsahu. Dále dále zvyšujte počet hluboce chudých oblastí v Tibetu a tibetských oblastech ve čtyřech provinciích, ve čtyřech prefekturách v jižním Sin-ťiangu, Liangshanu, Nujiangu a Linxii atd.

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby-2

  Podpora etnických regionů.

Ústřední vláda v roce 2017 přidělila 86,09 miliard juanů ve zvláštních fiskálních fondech na zmírnění chudoby-3

Intenzivnější pobídky a odměny celkem 5,84 miliardy juanů, které by provinciím poskytly dobré výsledky v hodnocení výkonnosti provinčních stranických výborů a vládních prací na zmírnění chudoby, v hodnocení výkonnosti zvláštních finančních fondů na zmírnění chudoby a v hodnocení výsledků zemědělského fondu pilotní integrace v krajích postižených chudobou. .