Vzdělání

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin

souhrn

Nejvyšší lidový prokurátor provedl inspekci ve Skupině stranické prokuratury v Tchien-ťinu „Pohled zpět“ (reportér Tao Qiang) 9. června, podle jednotného nasazení Skupiny stran Nejvyššího lidového prokurátora, prvního inspekčního týmu Inspekce Nejvyššího lidového prokurátora ve skupině stran Městského prokuratury v Tchien-ťinu se „ohlédla“ Mobilizační setkání se konalo v Tchien-ťinském prokuratuře. Li Hongzhong, tajemník výboru městské strany Tianjin, přijal všechny členy inspekčního týmu.Výbor městské strany v Tchien-ťinu

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin-0

  Nejvyšší lidový prokurátor provedl inspekci ve Skupině stranické prokuratury v Tchien-ťinu „Pohled zpět“ (reportér Tao Qiang) 9.

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin-1

   června, podle jednotného nasazení Skupiny stran Nejvyššího lidového prokurátora, prvního inspekčního týmu Inspekce Nejvyššího lidového prokurátora ve skupině stran Městského prokuratury v Tchien-ťinu se „ohlédla“ Mobilizační setkání se konalo v Tchien-ťinském prokuratuře. Li Hongzhong, tajemník výboru městské strany Tianjin, přijal všechny členy inspekčního týmu. Výbor městské strany v Tchien-ťinu přikládá práci inspekce „ohlédnutí se zpět“ velký význam.

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin-2

   Li Hongzhong poukázal na to, že když se bude konat 19. národní kongres strany, skupina stran Nejvyššího státního zastupitelství provedla inspekci „ohlédnutí“ skupině stran Tchien-ťinského prokuratury. Je to konkrétní projev ducha provádění důležitého projevu generálního tajemníka Jin Pinga o inspekčních pracích. Rovněž odráží velký význam přikázané práce Tianjina.

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin-3

   „Ohlédnutí“ této inspekce je důležitým testem „čtyř vědomí“ a politických pozic Tchien-ťinského prokuraturního systému, zejména vedení Městského prokurátora. Má dále zlepšit politickou kvalitu a politickou konstrukci vedení systém prokuratury Tianjin na všech úrovních. důležitá příležitost. Doufáme, že první inspekční tým skupiny Nejvyššího prokurátora bude dodržovat přísné kontroly, přísně uchopovat kontrolní standardy a vážně upozorňovat na problémy zjištěné při kontrolách.

„Ohlédnutí“ Nejvyššího prokurátora na stranickou skupinu prokurátora Tianjin-4

   Strana strany Městského prokurátora v Tchien-ťinu jistě provede nápravu a zajistí že oprava je na místě.

   Wang Tianhai, vůdce prvního inspekčního týmu skupiny Nejvyššího prokurátora, přednesl na mobilizační schůzce mobilizační projev a uvedl jasné požadavky.

   Tajemník skupiny pro vedení strany Tchien-ťinského prokurátora,Hlavní žalobce Yu Shiping učinil prohlášení. Wang Tianhai poukázal na to, že „přezkum“ stranické skupiny Tchien-ťinského prokurátora nebyl pouze politickým „fyzickým zkoumáním“ a politickým „skenováním“ stranické skupiny Tchien-ťinského prokuratury, ale také plně prokázal práci stranické skupiny Nejvyššího prokurátora a Výbor městské strany v Tchien-ťinu pro prokurátorskou práci v Tchien-ťinu.

   Vysoce ceněn. Inspekční tým se bude řídit požadavky prohlubování politických inspekcí,Dodržujte orientaci na problém, dodržujte následující perspektivy, zdůrazněte „kritickou menšinu“, hrajte roli inspekce a dohledu a zaměřte se na „dodržování vedení strany, posilování budování strany, komplexní a přísné řízení strany a přísná kontrola „k provádění dozoru a kontroly. Je společnou politickou odpovědností inspekčního týmu a skupiny stran Tianjinského prokuratury dokončit inspekční úkol „ohlédnutí“. Doufáme, že stranická skupina a členové městského prokurátora v Tchien-ťinu zvýší povědomí, sjednotí jejich myšlení, aktivně spolupracují a podporují inspekční práci, posilují politickou odpovědnost a zajišťují, aby inspekce „ohlédla se zpět“ dosahovala solidních výsledků.

   Yu Shiping uvedl, že skupina stran Tianjin Procuratorate musí sjednotit své myšlenky a kroky s požadavky skupiny Central and Supreme Procuratorate Party Group a plně spolupracovat s inspekční skupinou při provádění její práce. Zajistěte plynulý průběh inspekcí.

.