Společnost

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění

souhrn

Národní turné „Vláda zákona vstupuje do kampusu“ vypráví úžasné příběhy - turné doprovázené vůní řepkových květů. Během národního turné „Vláda zákona vstupuje do kampusu“ přednášející „ukazují své magické síly“ a dovedně používají ppt Mikrofilmy a scény na turné. Různé režimy, jako je interakce, velmi mobilizovaly nadšení publika studentů základních a středních škol. Pokud vás však omezují omezení místa,Žádné hlediště, ppt, mikro

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění-0

  Národní turné „Vláda zákona vstupuje do kampusu“ vypráví úžasné příběhy - turné doprovázené vůní řepkových květů. Během národního turné „Vláda zákona vstupuje do kampusu“ přednášející „ukazují své magické síly“ a dovedně používají ppt Mikrofilmy a scény na turné.

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění-1

   Různé režimy, jako je interakce, velmi mobilizovaly nadšení publika studentů základních a středních škol. Pokud vás však omezují omezení místa,Co by bez lektorů, ppt a mikrofilmů udělali lektoři? 21. března letošního roku narazila cestovní skupina na takový problém na střední základní škole v Ganning Town v okrese Wanzhou v Chongqingu. Kvůli nedostatku zařízení v centrální základní škole ve městě Ganning Town bylo místo výuky konečně určeno na otevřeném prostranství vedle školy, kde si děti často hrají, se zlatými květy řepky kvetoucí na okraji otevřeného prostoru.

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění-2

  „I když jsou podmínky omezené, musíme být pozornější, abychom zajistili kvalitu a efekt přednášek na turné. “ Po opakovaném zvážení využil lektor Luo Wenlei a další prevenci školního násilí a vyhýbání se drogovým trestným činům, které vesnice nejvíce potřebuje a žáci základních škol jako hlavní obsah a chytře představili příběhy případů, interaktivní zážitky, simulační hry, zpívání sebeochranných písní a další odkazy jsou rozptýleny ve třídě právního řádu. Proto spolu s vůní řepkových květů využili lektoři dočasné tabule a dřevěná pódia plus ručně malované kresby, aby se zúčastnili kurzu pro 70 žáků základních škol a 20 rodičů střední školy v Ganning Town, aby „předcházeli porušování a odmítali trestné činy „Bath in the Sunshine of the Rule of Law“ jako téma třídy právního státu. Tato přímá třída zákona umožňuje dětem komunikovat a účastnit se celého procesu.

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění-3

  Získal znalosti o právním státu ve smíchu a smíchu. Po vyučování rodiče také vyjádřili, že z toho měli velký užitek. Přednášející také obdrželi dárky od dětí barevnými papírovými květinami po vyučování. Koncentrace lektorů nakonec rozkvetla květinu právního státu na jarních polích.

Příběh „Rule of Law Enters the Campus“ Příběh: Prohlídka, doprovázená vůní květů znásilnění-4

.