Umění

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování

souhrn

V současné době město Nanning vstoupilo do hlavní povodňové sezóny, zejména od 6. června se v různých krajích a okresech v našem městě obecně vyskytují deště různého stupně. Obsah vody v půdě na různých místech je relativně nasycený a budou zde stále silné deště opět, který je náchylný k geologickým katastrofám v horských bystřinách. Dne 13. června se dozvědělo, že Městský úřad pro ochranu před povodněmi vydal oznámení požadující, aby ústředí protipovodňové ochrany a úlevy od sucha všech krajů a okresů ve městě a příslušných obecních útvarů přikládaly vynucenému přistání velký význam.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-0

  V současné době město Nanning vstoupilo do hlavní povodňové sezóny, zejména od 6. června se v různých krajích a okresech v našem městě obecně vyskytují deště různého stupně. Obsah vody v půdě na různých místech je relativně nasycený a budou zde stále silné deště opět, který je náchylný k geologickým katastrofám v horských bystřinách.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-1

   Dne 13.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-2

   června bylo zjištěno, že Městský úřad pro ochranu před povodněmi vydal oznámení požadující, aby ústředí povodňové kontroly a úlevy od sucha všech krajů a okresů ve městě a příslušných obecních útvarů přikládaly prevenci silných srážek velký význam. Posílit monitorování, předpovídání a včasné varování a ve službě, včas shromažďovat a hlásit informace o katastrofách, zdůraznit bezpečnost nádrží a vodních elektráren během povodní, posílit prevenci horských toků a geologických katastrof, prevenci podmáčení měst a prevence povodní v malých a středních řekách, zajištění bezpečnosti lidských životů a zmírnění povodní. Ukazují to statistiky Městského povodňového úřaduOd 8.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-3

   hodiny 12. června do 8. hodiny 13. , severní část Nanning City padala mírné až silné deště a místní bouřky silné deště.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-4

   Srážkové oblasti byly hlavně v okresech Shanglin, Mashan, Long'an County, Wuming District a Binyang County. Od 8. hodiny 13.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-5

   června fungovaly projekty městských nádrží normálně a řeky běžely hladce. Ústředí pro zvládání povodní v Nanningu a úlevu od sucha neobdržely žádné zprávy o nebezpečí. Podle úřadu Nanning Hydrology and Water Resources Bureau, zasaženého těmito srážkami, řeka Lushui, přítok řeky Youjiang v kraji Long'an, řeka Qiaoxian a řeka Sanli v kraji Shanglin a další malé a střední řeky se očekává, že zažijí 1 až 3 miliony povodní. Hydrologické oddělení je v současné době pečlivě sledováno.

Implementovat odpovědnost za protipovodňovou ochranu a posílit monitorování a včasné varování-6

   Zároveň podle předpovědi meteorologického oddělení v Kuang-si kvůli vlivu druhého tajfunu „Miaobai“ v letošním roce na situaci v atmosférické cirkulaciOd 14. do 16.

   června bude v Kuang-si silně pršet. Očekává se, že tento proces srážek bude mít široké spektrum vlivů, silnou konvekci a velké místní akumulované srážky.

   Způsobí vysoké riziko katastrof, jako jsou povodně v malých a středních řekách, sesuvy půdy, kolapsy, sesuvy půdy, městské a venkovské podmáčení a blesky, krátkodobé bouřky a vichřice. Ústřední úřad pro zvládání povodní v Nanningu a úlevu od sucha vydal oznámení,Povodňová prevence a příslušná oddělení na všech úrovních jsou povinna dále implementovat nasazení centrálního, autonomního regionu a Nanning City v oblasti prevence povodně, striktně implementovat odpovědnosti za prevenci povodní, posílit monitorování, předpovědi a včasné varování, dělat dobrou práci v personálním převodu a vyhýbat se rizikům a komplexně zkoumat a eliminovat skrytá bezpečnostní rizika.

Dobrá prevence a odvodňování povodní a přísná prevence geologických katastrof horských bystřin,Pro vědecké vyslání různých projektů ochrany vod je nutné efektivně posílit koordinaci a spolupráci útvarů, posílit pohotovostní služby a společné konzultace a zajistit, aby prevence silných srážek probíhala řádně a efektivně. .