Přírodní

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba

souhrn

Sina Finance News 11. září informovala, že v reakci na mediální zprávy o finančních rizicích pobočky Shiyan pobočka ICBC Hubei odpověděla, že jedná s příslušnými odpovědnými osobami v souladu s předpisy. Pobočka ICBC Hubei uvedla, že od roku 2010 podporuje pobočka Shiyan rozvoj malých a středních podniků a otevřela služby financování dodavatelského řetězce pro předcházející a následné podniky v automobilovém průmyslu.Během tohoto období, kvůli vlastní společnosti

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba-0

  Sina Finance News 11. září informovala, že v reakci na mediální zprávy o finančních rizicích pobočky Shiyan pobočka ICBC Hubei odpověděla, že jedná s příslušnými odpovědnými osobami v souladu s předpisy. Pobočka ICBC Hubei uvedla, že od roku 2010 podporuje pobočka Shiyan rozvoj malých a středních podniků a otevřela služby financování dodavatelského řetězce pro předcházející a následné podniky v automobilovém průmyslu. Během tohoto období došlo k rizikům v důsledku špatného řízení samotného podniku a nedostatečné péče místních poboček při zacházení s podniky v rozporu s předpisy.

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba-1

   V tomto ohledu přisuzovala pobočka v Hubei velkou důležitost vyšetřování jeden po druhém, zvýšila sbírku, převzala iniciativu k jejímu řešení, vyvodila jeden od druhého, posílila řízení a jednala s příslušnými odpovědnými osobami v souladu s předpisy.

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba-2

   Zodpovědný redaktor: Zhao Ziniu Klíčová slova článku:Nejlepší doporučení pro financování rizik v pobočce Shiyan.

Pobočka ICBC Hubei reagovala na otázku finančních rizik: byla zodpovězena odpovědná osoba-3

Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně. Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).