Internet

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování

souhrn

Nanfang Daily uvedl, že textilní průmysl ve Foshanu zavedl první internetovou platformu pro malé a střední podniky. 13. června byla oficiálně spuštěna textilní internetová platforma Foshan China. Platforma je zaměřena na malé a střední podniky v textilním a oděvním průmyslu ve Foshanu a jejím cílem je vytvořit internetovou platformu, která realizuje předcházející a následující pořízení, dokování informací a prodej terminálů průmyslového řetězce. Uvádí se, že platforma od nynějška zahájí investiční podporu,Kromě vytvoření

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-0

  Nanfang Daily uvedl, že textilní průmysl ve Foshanu zavedl první internetovou platformu pro malé a střední podniky. 13. června byla oficiálně spuštěna textilní internetová platforma Foshan China. Platforma je zaměřena na malé a střední podniky v textilním a oděvním průmyslu ve Foshanu a jejím cílem je vytvořit internetovou platformu, která realizuje předcházející a následující pořízení, dokování informací a prodej terminálů průmyslového řetězce.

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-1

   Uvádí se, že platforma od nynějška zahájí investiční podporu,Kromě budování platformy, která má pomoci textilnímu a oděvnímu průmyslu společnosti Foshan nakupovat a interně komunikovat, je důležitější pomoci podnikům Foshan lépe vstoupit na trh elektronického obchodování.

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-2

   Podle Wu Haolianga, viceprezidenta Asociace textilního a oděvního průmyslu Foshan, čelil v posledních letech textilní a oděvní průmysl Foshan potížím s transformací a modernizací a čelil rostoucím cenám půdy, práce a dalším faktorům.

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-3

  Některé společnosti se přestěhovaly do jiných míst a dokonce i do zemí jihovýchodní Asie, ale některé společnosti, zejména velké společnosti, využily přeshraniční elektronický obchod k otevření zámořských trhů, což přímo vedlo k podstatnému zvýšení vývozu celého odvětví. V roce 2015 se meziročně zvýšil o 15% a v loňském roce se zvýšil o 18,95. Podle veřejných údajůV roce 2016 čínský kumulativní vývoz textilu a oděvů poklesl o 1,7%, z toho vývoz textilu meziročně vzrostl o 1,9%, vývoz oděvů meziročně poklesl o 3,9% a vývoz oděvů z Kuang-tungu meziročně poklesl o 3,58% - v loňském roce. Wu Haoliang však věří, že letošní tempo růstu exportu bude relativně stabilní a může klesnout zpět k 67% tempu růstu.

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-4

   Důležitým důvodem je, že malé a střední textilní a oděvní společnosti mají slabé schopnosti elektronického obchodování. „Mnoho z nich nemá přístup k internetu, nemají sílu nebo nerozumí a existuje jen málo kanálů. “ Na akci Dong Hwankun, speciální konzultant projektu „Pás a silnice“ diskutovat, budovat a sdílet, věřit, že většina malých a středních podniků používá domácí Velké a velké integrované platformy elektronického obchodování hledají příležitosti, ale protože jsou to integrované platformy elektronického obchodování s mnoha kategoriemi,Je obtížné poskytovat personalizované služby a je obtížné přímo pomoci mnoha malým a středním podnikům. Wu Haoliang uvedl, že v Číně není mnoho profesionálních platforem elektronického obchodování pro textil a oděvy, a proto doufá, že prostřednictvím těchto aktivit mohou profesionální platformy elektronického obchodování s textilem a oděvy sloužit těmto malým a středním podnikům ve Foshanu, a propagovat je, aby rychle zlepšili své možnosti služeb elektronického obchodování.

Foshanův textilní průmysl vstupuje na trh elektronického obchodování-5

A prostřednictvím této platformy integrovat průmyslové zdroje, aby sloužily průmyslové transformaci. Chen Bushang Ye Jiechun Yan Lu.