Bankovní

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Yin Fuhua) Shunde vydal první licenci na elektronické podnikání s funkcí finančního vypořádání, což znamená, že okres dosáhl nulových průlomů v pilotní implementaci úplných služeb elektronické registrace a úplného bezpapírového řízení. Reportér se 13. června dozvěděl od okresního úřadu pro dohled a správu v okrese Shunde, že první licenci na elektronické podnikání s funkcí finančního vypořádání v celém okrese byla vydána společnosti pro kulturní rozvoj

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání-0

  Nanfang Daily (Reporter / Yin Fuhua) Shunde vydal první licenci na elektronické podnikání s funkcí finančního vypořádání, což znamená, že okres dosáhl nulových průlomů v pilotní implementaci úplných služeb elektronické registrace a úplného bezpapírového řízení.

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání-1

   Dne 13.

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání-2

   se reportér dozvěděl od Shunde District Market Supervision Administration, že první povolení k elektronickému podnikání s funkcí finančního vypořádání v celém okrese bylo vydáno společnosti pro kulturní rozvoj. S touto elektronickou licencí lze společnost na jedné straně použít jako obchodní licenci a na druhé straně ji lze použít jako bankovní kartu pro zpracování více bankovních služeb.

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání-3

   Za účelem dalšího prohloubení reformy registračního systému chemického průmyslu a zlepšení pohodlí průmyslové a obchodní registrace implementuje Zemská správa pro průmysl a obchod zkušební elektronickou registraci celého procesu v plném rozsahu.

Shunde vydal první licenci k elektronickému podnikání-4

   pilot elektronického obchodního zápisu stanovený Úřadem pro dohled nad okresem Shunde,Propagujte a představte důležitost celého procesu elektronizace příslušným vlastníkům firem, sponzorům, řídícím stranám atd. A identifikujte kvalifikované podniky, které by zvládly registrační podnikání prostřednictvím celého procesu elektronizace. A konečně, poté, co se osoba odpovědná za společnost Shanying Cultural Development Co.

  , Ltd. z okresu Shunde ve městě Foshan, dozvěděla o výhodnosti a inteligenci celé elektronické obchodní registrace,Dohodněte si vyhrazenou osobu, která vás bude kontaktovat. Od předběžného schválení jména až po žádost o registraci zařízení jsou všechny postupy dokončeny v „systému správy registrace elektronického chemického průmyslu v provincii Guangdong“. registrační okno během celého procesu.

   Poté, co pobočka předsednictva Beijiao dokončila registrační a schvalovací postupy pro založení společnosti, banka odpovědná za vydávání elektronických licencí s finančními funkcemi okamžitě provedla základní postupy otevření účtu pro společnost.

  Nakonec společnost získala první elektronickou licenci společnosti Shunde s funkcemi finančního vypořádání a obchodními licencemi. „S elektronickou licencí může být podnik na jedné straně použit jako obchodní licence a na druhé straně může být použit jako bankovní karta ke zpracování řady bankovních služeb, což je pro podniky velmi výhodné.

“ Vydání licence k elektronickému podnikání,To znamená, že společnost Shunde dosáhla nulových průlomů v pilotní implementaci služeb elektronického komerčního zápisu v plném procesu a v bezpapírovém řízení celého procesu. „Od nynějška, pokud předmět podnikání nezahrnuje schvalování licencí a nevyužívá prohlášení o sídle společnosti s ručením omezeným financovanou z tuzemska, lze její schvalovací činnost a registraci provozovny řešit elektronicky v průběhu celého procesu, který je prostě registrace z tradičního okna. “„Tváří v tvář“ se podnikání transformuje na online „klíčový“ obchod s registrací. .