Stipendium

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér Han Yi) Nedávno společně uspořádaly Městský úřad pro kvalitu a technický dozor a vláda okresu Jiangjin tiskovou konferenci, na níž oznámily, že rodinná farma akvakultury Chungqing Haofeng Agricultural Development Co., Ltd. a Jiangjin District Runku Aquaculture Family Farm první produkt obohacený selenem v zemi. Osvědčení o certifikaci od té doby skutečně vlastní „průkaz totožnosti“ bohatý na selen. Zemědělství Haofeng produkuje více než 1 000 tun vajec bohatých na selen ročně

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-0

  Zprávy z našich novin (reportér Han Yi) Nedávno společně uspořádaly Městský úřad pro kvalitu a technický dozor a vláda okresu Jiangjin tiskovou konferenci, na níž oznámily, že rodinná farma akvakultury Chungqing Haofeng Agricultural Development Co.

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-1

  , Ltd. a Jiangjin District Runku Aquaculture Family Farm první produkt obohacený selenem v zemi.

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-2

   Osvědčení o certifikaci od té doby skutečně vlastní „průkaz totožnosti“ bohatý na selen. Zemědělství Haofeng produkuje více než 1 000 tun vajec bohatých na selen ročně;Akvakultura v Runku chová amury, stříbrné kapry, karasy atd.

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-3

   Je zřejmé, že certifikační postupy pro produkty obohacené selenem jsou velmi přísné, obsah selenu musí splňovat požadavky příslušných potravinových standardů a certifikačních technických specifikací a komponenty selenu ve výrobcích jsou rostlinný aktivní selen nebo organický selen vytvořený přírodním obohacením během růstu zvířat a rostlin.

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-4

   Může uspokojit potřeby spotřebitelů po vědeckém doplňování selenu. Li Haoming, zástupce vedoucího okresu Jiangjin, uvedl, že 90,21% půdy v této oblasti má střední až vysokou hladinu selenu a obsah zdrojů selenu je mírný a přiměřeně distribuovaný, což je vhodné pro rozsáhlý vývoj selenu - obohacená charakteristika a prospěšné zemědělství. V dalším kroku bude zóna pokračovat v optimalizaci průmyslové struktury se zaměřením na rozvoj sedmi zelených průmyslových odvětví s obohacováním selenem v obilí a oleji, zelenině, pepři, čaji, ovoci, hospodářských zvířatech a vodních produktech.

Dvě společnosti v Jiangjinu získaly první certifikaci produktu obohaceného selenem v zemi-5

Urychlit konstrukci systému značky obohaceného selenem „1 + 8 + X“, rozšířit výrobní řetězec odvětví obohaceného selenem, zavést systém registrace výroby, kontrolní systém a systém sledovatelnosti produktů obohacených selenem a udržovat značky produktů , firemní značky a regionální značky. .