Fakta

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek

souhrn

Nanfang Daily 13. odpoledne informoval, že Zeng Zhiquan, člen stálého výboru zemského výboru strany, šel do provinčního ministerstva zemědělství, aby prošetřil rozvoj zemědělství a venkovských oblastí. Podrobně zkontroloval platformu pro správu zemských zemědělských aplikací a zdrojů a úřad pro potvrzení práv na venkovské pozemky, vyslechl zprávy o zemědělské a venkovské hospodářské činnosti provincie a plně potvrdil práci zemského ministerstva zemědělství. Zeng Zhiquan zdůraznil,Je nutné důkladně prostudovat a implementovat generálního tajemníka Si Ťin-pchinga

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek-0

  Nanfang Daily 13. odpoledne informoval, že Zeng Zhiquan, člen stálého výboru zemského výboru strany, šel do provinčního ministerstva zemědělství, aby prošetřil rozvoj zemědělství a venkovských oblastí.

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek-1

   Podrobně zkontroloval platformu pro správu zemských zemědělských aplikací a zdrojů a úřad pro potvrzení práv na venkovské pozemky, vyslechl zprávy o zemědělské a venkovské hospodářské činnosti provincie a plně potvrdil práci zemského ministerstva zemědělství.

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek-2

   Zeng Zhiquan zdůraznil,Je nutné důkladně prostudovat a realizovat důležitý projev generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o práci „zemědělství, venkovských oblastí a zemědělců“ a důležité pokyny pro práci Guangdongu a vést práci v zemědělství a na venkově v naší provincii s požadavky „Čtyři vytrvalosti, tři podpory a dva v popředí“ a jejich implementace Rozhodování a nasazení ústředních a provinčních výborů stran a implementace ústředního dokumentu č.

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek-3

   1 v letošním roce a implementační stanoviska naší provincie,Důsledně podporovat provádění strukturálních reforem na straně zemědělských dodávek. Je nutné dodržovat orientaci na problém, zdůraznit zaměření práce, urychlit potvrzení venkovských pozemkových práv, urychlit přizpůsobení struktury zemědělského průmyslu, urychlit pěstování nových zemědělských podnikatelských subjektů a energicky budovat charakteristickou kvalitu Lingnanského zemědělství. Musíme emancipovat naši mysl a inovovat naše myšlení, abychom podpořili rozvoj zemědělství a rozvíjeli zemědělství pro volný čas a venkovskou turistiku ve světle místních podmínek.

Neustále pokročit ve strukturální reformě na straně zemědělských dodávek-4

Posílit hnací sílu vědeckých a technologických inovací a plně hrát roli různých hlavních měst. Je nutné vytvořit společnou pracovní sílu, posílit koordinaci politiky a aktivně posílit horizontální a vertikální komunikaci. Je nutné posílit budování týmu a zlepšit pracovní schopnost, provést reformu „delegování kontroly a služeb“, posílit budování strany vládních agentur a vybudovat vysoce kvalitní tým pro správu zemědělství, který je pragmatický a čistý. Kantonský.