Obchodní

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"

souhrn

V okrese Fuchuan v Kuang-si je převádění pozemků horkým tématem. „Kamkoli půda proudí, zmírnění chudoby se rozšíří, ať jsme kdekoli. Jedná se o velmi hlubokou zkušenost, kterou máme v praxi zmírňování chudoby.“ Řekl Tan Mei, starosta městečka Xinhua v autonomní oblasti Fuchuan Yao v autonomní oblasti Guangxi Zhuang. . Vesnice Tiegeng ▶ ▷ Kouzlo „malý kousek se stává velkým kouskem“ se nachází v Gui, severovýchodně od GuangxiNa křižovatce provincií (regionů) Guangdong a Hunan

Země

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-0

 V okrese Fuchuan v Kuang-si je převádění pozemků horkým tématem. „Kamkoli půda proudí, zmírnění chudoby se rozšíří, ať jsme kdekoli.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-1

  Jedná se o velmi hlubokou zkušenost, kterou máme v praxi zmírňování chudoby. “ Řekl Tan Mei, starosta městečka Xinhua v autonomní oblasti Fuchuan Yao v autonomní oblasti Guangxi Zhuang. .

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-2

  Vesnice Tiegeng ▶ ▷ Kouzlo „malý kousek se stává velkým kouskem“ se nachází v Gui, severovýchodně od GuangxiFuchuan County, na křižovatce provincií (regionů) Guangdong a Hunan, má malou ornou půdu na obyvatele a rozptýlenou půdu a úzký profil rozvoje je zřejmý. "Před integrací byly některé pozemky nejen malé, ale také nepravidelného tvaru.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-3

  Nemluvě o mechanickém zemědělství, dokonce se na něj nemohly hodit ani chovy dobytka. " He Yanrui, majitel vesnického výboru vesnice Tiegeng Village, město Fuyang , Připomenout okres Fuchuan. Příchod projektu změnil osud vesnice Tiegeng.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-4

 Společnost County Tobacco Company hodlá dotovat vesnici Tiegeng na výsadbu tabáku ošetřeného kouřovými spalinami a investice do výstavby mechanických zemědělských cest a kanálů za předpokladu, že musí být zasazeny do série a plocha každého pozemku nesmí být menší než 100 mu.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-5

  Za účelem získání zakázky se Tiegeng Village rozhodla integrovat pozemek. Po odečtení sdílené plochy silnic a kanálů byla shromážděna půda každé domácnosti. Poté je přerozdělováno na základě domácností a půda vlastněná každým zemědělcem se změnila z několika malých pozemků na velký sousedící pozemek. V dnešní době, když stojíte v poli vesnice Tiegeng, je nejviditelnější pocit „pravidelný a otevřený“.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-6

  Každých 50 metrů je kanál a 100 metrů od sebe je silnice pro mechanické zpracování půdy. Tian Chengfang, silnice je spojena, kanál je propojen,Sucho lze použít k zavlažování a lze jej odvodnit.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-7

  Téměř každá domácnost má alespoň jedno pole poblíž silnice a jedno pole poblíž kanálu. Vesnice Bainiu ▶ ▷ Sladká "výsadba v měřítku" "" Ve vesnici s více než 2 000 akrů pomerančových pupků bylo kvůli nemoci Huanglong vykáceno jen několik desítek akrů. Díky centralizovanému řízení by jinak mohlo dojít ke ztrátě na kusy.

Země "Lianliankan" zemědělci "vydělávají každý rok"-8

  " Fuchuan County Tang Wangqi, tajemník odbočky strany ve vesnici Bainiu ve městě Gepo, to novinářům řekl za jízdy. Kraj Buchuan je známý jako „rodné město Navel Oranges v Číně“. Náhle se však vyskytla Huanglongova choroba, známá jako „rakovina ovocných stromů“, která způsobila kácení mnoha ovocných stromů. Vesnice Bainiu je plná neúrodných svahů a bažin a vysazená rýže není tak plná jako na jiných místech.

  „V té době jsem si myslel, že abychom změnili zaostalost této vesnice, musíme zvolit vhodný průmysl.

 Rozhodl jsem se zavést pupkové pomeranče.

  "Tang Wangqi si vzpomněl. Výsadba ovocných stromů, hnojení a tahání ovoce, které všechny vyžadují použití zemědělských strojů a vozidel. Tang Wangqi učinil odvážné rozhodnutí získat zpět celou zemi ve vesnici pro jednotný rozvoj.

  Cestoval a přepravoval mnoho let a velmi se zajímal o velké severní oblasti. Zemědělská půda je velmi působivá.

  Vesnice Bainiu také založila ovocné sdružení,K vedení technik výsadby jsou pravidelně zváni zemědělští odborníci a prodej pupkových pomerančů také sdružení koordinuje. Podle Tang Wangqi téměř každá rodina ve vesnici žije v budově s příjmem na obyvatele vyšším než 20 000 juanů, což je jedna z nejlepších v okrese Fuchuan. Městská čtvrť Xinhua ▶ ▷ „Zemědělec s podíly“, jehož příjem se zdvojnásobil, Congtangdang, kde se ve vesnici Panba ve čtvrti Xinhua v okrese Fuchuan nachází ekologická zemědělská technologie předváděcí základny, je obklopena horami. Tato země byla dříve zaplavena několikrát ročně kvůli špatnému odvodnění, takže byla dlouho nevyužívána.

  V roce 2016 se městečko Xinhua rozhodlo využít klimatu a kvality vody Congtangdong k rozvoji pěstování jedlých hub a vyhnat chudé domácnosti z chudoby a zbohatnout. Po tvrdé práci bylo do místní oblasti úspěšně převedeno více než 3 000 akrů půdy 317 zemědělců. Zemědělci, kteří poskytují půdu, mohou získat nájemné ve výši 600 juanů za mu. Jak využít půdu? Xinhua Township založilo družstvo, které centralizovalo převedenou půdu pro jednotné řízení.

  Družstvo se přišlo vyjednat a spolupracovat se spřízněnými společnostmi a zemědělci mohli použít získanou rentu půdy, půjčku na mikroúvěr nebo jiné fondy, o které žádali, na nákup akcií družstvo a podílet se jako akcionáři.

  Dividendy z příjmů družstva. Kromě toho mohou zemědělci také vydělávat na mzdě tím, že pracují v demonstrační základně. V roce 2016 bylo na demonstrační základně vysazeno 72 akrů jedlých hub a sklizeno 134 100 kilogramů sušených hub.

  Podle předběžných odhadů obdrží vesničané dividendu 720 000 juanů a pracovní příjem 600 000 juanů. Každá domácnost může zvýšit příjem o více v průměru více než 10 000 juanů.

Realizováno "Pronájem půdy + Dividendy z družstevních akcií + Pracovní plat"Příjem tří zlatých hromádek se zdvojnásobil. Podle zpravodajské agentury Xinhua, Nanning, 13. června.