Ekonomika

„Vše pro slávu a sen o politickém míru“

souhrn

Podle Xinhua News Agency, Fuzhou, 13. června, když jsem vešel do kanceláře Liao Junbo před jeho smrtí, byla obálka edice „Escape from Poverty“ z roku 1992 trochu zažloutlá, tak jsem ji vytáhl a otevřel jemně. V několika článcích byly ještě letáky. Když stojíte vedle stolu a díváte se přes okno, máte panoramatický výhled na tyčící se Qingfeng. Zdá se, že všechno zde říká, že Liao Junbo nikdy neopustil hory v severní Fujian.Vyvádění mas z chudoby

„Vše pro slávu a sen o politickém míru“

„Vše pro slávu a sen o politickém míru“-0

 Podle Xinhua News Agency, Fuzhou, 13. června, když jsem vešel do kanceláře Liao Junbo před jeho smrtí, byla obálka edice „Escape from Poverty“ z roku 1992 trochu zažloutlá, tak jsem ji vytáhl a otevřel jemně. V několika článcích byly ještě letáky.

„Vše pro slávu a sen o politickém míru“-1

  Když stojíte vedle stolu a díváte se přes okno, máte panoramatický výhled na tyčící se Qingfeng. Zdá se, že všechno zde říká, že Liao Junbo nikdy neopustil hory v severní Fujian. Na cestě, jak vyvést masy z chudoby, nikdy nepřestal běžet rychle.

  Waitun Township v Zhenghe County je často zaplaven během období dešťů. Místní vesničané našli způsob, jak rozvíjet průmysl lotosových semen podle místních podmínek.

  V Yangtun Village založil vesničan Xu Renshou v srpnu 2010 družstvo lotosového semene a vedlo 6 vesničanů k osazení 100 akrů lotosového semene. Na přelomu léta a podzimu 2014 přišla Liao Junbo do vesnice Yangtun k vyšetřování.

  Na svém hřebeni si Xu Renshou stěžoval tajemníkovi krajského výboru strany: „Pole byla převedena a technologie výsadby není žádný problém. Nejobtížnější věcí je, že finanční prostředky jsou velmi omezené. získat záruky na hypotéku a neexistuje způsob, jak získat půjčky.

  “Ano, i když jsou ekonomické výhody značné,Stále je to však „malý nos a malé oči“ a měřítko nebylo zvětšeno. Horko v horách nevyprchalo, Liao Junbo, stojící na bocích na zemi, čas od času zvedl ruku, aby si setřel pot z čela. Pečlivě naslouchal úvodu Xu Renshou o problémech, s nimiž se potýkají bankovní půjčky, jaké má plány na rozvoj družstev a jak silná je ochota vesničanů zbavit se chudoby a zbohatnout . .

 .

  PotéLiao Junbo navrhl, aby se podíval na družstvo, a poté pozval několik vesničanů, aby podrobně diskutovali, aby se dozvěděli více o jejich skutečných obtížích. „Tak dobrý průmysl nemůže být zasažen penězi.

 “ Liao Junbo se usmál a vyslal pozitivní signál přítomným vesničanům. Po návratu do krajského města Liao Junbo zavolal vedoucí krajů odpovědných za finance a zmírňování chudoby a vedoucí finančních institucí:"Zemědělci nemají vhodné hypoteční záruky a banky nejsou ochotny půjčovat.

  Je to pochopitelné. Pokud vláda najde způsob, jak vyřešit problém financování a záruk, ať už je možné využít maximální přínos fondů na zmírnění chudoby," budeme o tom pečlivě diskutovat. "Brzy byl založen okres Zhenghe.

  Bylo založeno Sdružení na podporu mikroúvěrů na zmírnění chudoby a vláda přispěla prostředky jako záruka na hypotéku.

 Speciálně pomáhejte zemědělcům s půjčkami. V březnu 2014 použilo družstvo Xu Renshou s pomocí nového modelu záruky více než 1 800 akrů pozemků na základě smluvních práv na správu a 436 akrů lesních práv jako přísliby, které pomohly členům půjčit si 1,1 milionu juanů od Poštovní spořitelny k vyřešení problém nedostatečných finančních prostředků na výsadbu semen lotosu. V současné době plocha výsadby lotosového semene tohoto družstva lotosového semene dosáhla více než 2 600 mu.

 Usilujeme o pomoc 47 chudým domácnostem s registrací spisů a vyřešíme zaměstnávání více než 160 farmářů.

  Při procházkách ulicemi a uličkami Zhenghe lze slogan „Vše pro slávu a sny Zhenghe“ vidět všude.

  To říkal Liao Junbo pokaždé, když se scházel. Dnes, i když srílanští lidé odešli, sláva a sny o Zhenghe stále existují.

Cesta politického míru k prosperitě a kráse se také stala stále širší. .