Bankovní

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě

souhrn

Novinky z našich novin (Reporter Wang Wei) Zatímco město hluboce studuje a realizuje ducha městského kongresu páté strany, 12. června se na konferenci „Global China Tourism Integration“ zaměřený na integraci cestovního ruchu „China Love City · Shen Witch Mountain“ Chongqing News Media Center, Zúčastnění odborníci a vedoucí se soustředili na důkladnou implementaci pěti funkčních strategií regionálního rozvoje s cílem vybudovat pro Wushan „Zlatý pás mezinárodního cestovního ruchu Yangtze Three Three Gorges“.Návrhy a návrhy

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě-0

  Novinky z našich novin (Reporter Wang Wei) Zatímco město hluboce studuje a realizuje ducha městského kongresu páté strany, 12.

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě-1

   června se na konferenci „Global China Tourism Integration“ zaměřený na integraci cestovního ruchu „China Love City · Shen Witch Mountain“ Chongqing News Media Center, Zúčastnění odborníci a vedoucí se soustředili na důkladnou implementaci pěti funkčních strategií regionálního rozvoje s cílem vybudovat pro Wushan „Zlatý pás mezinárodního cestovního ruchu Yangtze Three Three Gorges“. Návrhy a návrhy. Na semináři podepsala skupina Chongqing Daily News Group dohodu o strategické spolupráci s vládou okresu Wushan, aby společně vytvořila cestovní ruch ve Wushanu v plném rozsahu. Starověké milostné příběhy na vrcholku Wushan Goddess Peak pohnuly nespočet turistů.

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě-2

   Mnoho turistů vešlo do Goddess Peak ve jménu „bohyně“, jen aby vidělo mlhavou bohyni. V dnešní době Wushan použije krásnou milostnou legendu Goddess Peak k vybudováníČínské milostné město ". Starověký milostný příběh Wushan Goddess Peak je vzácným zdrojem cestovního ruchu. Wushan tento zdroj plně využije k vybudování" milostného města ", které přiláká turisty z domova i ze zahraničí.

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě-3

   Na semináři odborníci navrhli, aby Wushan se mohli spolehnout na bohaté zdroje. Kultura bohyně, nově vybudovaný zábavní park Goddess Peak, přístav Fengqing, údolí Hongye, park Cloud Wonder,Jezero Shennv a další malebná místa zároveň dále prohlubují historické památky a silné regionální kulturní charakteristiky „Changing Bangzi“ díky své dlouhodobé akumulaci kultury, malebné a krásné scenérii přitahují pozornost turistů z celého světa svět. Na semináři podepsala skupina Chongqing Daily News Group strategickou dohodu o spolupráci s vládou okresu Wushan a skupina Renewal Group se zaměří na mediální marketing kulturního cestovního ruchu v okrese Wushan. Včetně městského marketingu, balení a propagace projektů cestovního ruchu (scénické oblasti), sportovních akcí, plánování akcí, výstav, komerčních vystoupení, filmové a televizní produkce, mediálního vydání, propagace značky města nebo korporace, propagace a rozvoje, rozvoje zákazníků, přizpůsobení dárků, knihy Formovat dlouhodobé kooperativní vztahy v obchodních oblastech, jako je vydavatelství a další související projektová spolupráce s oběma stranami,Spolupracujte na vytvoření plnohodnotného cestovního ruchu ve Wushanu.

Wushan staví „Čínské město lásky“, aby proslavila „bohyni“ po celém světě-4

.