Umění

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi

souhrn

Nanfang Daily (Reporter / Hong Yiyi Correspondent / Zeng Xianglong, Huang Kangling, Yang Xiaobin) První várka 13 dílčích svazků série „Průzkum policejní praxe v Kuang-tungu“, kterou společně vytvořily provinční oddělení veřejné bezpečnosti a Lidová univerzita veřejné bezpečnosti v Čína v roce 2015 byla oficiálně zveřejněna v červnu. Ráno 13. června se v provinčním oddělení veřejné bezpečnosti uskutečnil zahajovací ceremoniál a sympozium ze série „Průzkum policejní praxe v Kuang-tungu“.Náměstek hejtmana,

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi-0

  Nanfang Daily (Reporter / Hong Yiyi Correspondent / Zeng Xianglong, Huang Kangling, Yang Xiaobin) První várka 13 dílčích svazků série „Průzkum policejní praxe v Kuang-tungu“, kterou společně vytvořily provinční oddělení veřejné bezpečnosti a Lidová univerzita veřejné bezpečnosti v Čína v roce 2015 byla oficiálně zveřejněna v červnu. Ráno 13.

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi-1

   června se v provinčním oddělení veřejné bezpečnosti uskutečnil zahajovací ceremoniál a sympozium ze série „Průzkum policejní praxe v Kuang-tungu“. Li Chunsheng, náměstek hejtmana, tajemník strany a ředitel provinčního odboru veřejné bezpečnosti, šéfredaktor seriálu, Fan Jingyu, zástupce ředitele Reformního úřadu ministerstva veřejné bezpečnosti a tajemník strany na Vysoké škole veřejné bezpečnosti, slavnostního zahájení a sympozia se zúčastnili Li Guoqiang, zástupce šéfredaktora Čínského lidového nakladatelství pro veřejnou bezpečnost.

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi-2

   Na zahajovacím ceremoniálu vyjádřil Li Chunsheng jménem redakční rady seriálu vděčnost vedoucím na všech úrovních a odborníkům a vědcům z univerzit a vysokých škol za jejich podporu.

Praxe v průzkumu, zkoumání v praxi-3

Vzdejte velkou chválu duchu editora pečlivého výzkumu. Na sympoziu hovořili o seriálu odborníci a vědci z vysokých škol a univerzit v oblasti sociálních věd, kteří věřili, že seriál obsahuje Hongfu, důkladnou kompilaci, podstatný obsah a vyspělou kvalitu, která plně odráží úroveň inovací a praxe Guangdongské policie v posledních letech. Akademická hodnota a dokumentární hodnota. .