Zápas

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko

souhrn

Váha 36leté paní Li během roku prudce vzrostla a vážila více než 30 kilogramů. Také zjistila ztučnění jater. Odborník na výživu uvedl, že hlavním viníkem, který způsobil obezitu paní Li, bylo ovoce. Ukázalo se, že paní Li jí každý den dvě nebo tři kočky, protože její pracovní jednotka poskytuje ovoce zdarma a vypije také dvě sklenice čerstvě vymačkané ovocné šťávy. @ 小姐: Je ve společnosti stále málo lidí?Já jdu. @ 公 羽 聿 人: Strach

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko-0

  Váha 36leté paní Li během roku prudce vzrostla a vážila více než 30 kilogramů. Také zjistila ztučnění jater. Odborník na výživu uvedl, že hlavním viníkem, který způsobil obezitu paní Li, bylo ovoce.

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko-1

   Ukázalo se, že paní Li jí každý den dvě nebo tři kočky, protože její pracovní jednotka poskytuje ovoce zdarma a vypije také dvě sklenice čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko-2

   @ 小姐: Je ve společnosti stále málo lidí?Já jdu. @ 公 羽 聿 人: Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko. @ 一朵 Toto malé králičí mládě: Neříkal jsi, že Apple hubne? @ 深秋 人 的 深秋 1991: Stále přemýšlím o hubnutí tím, že nebudu jíst v noci a jíst jen ovoce.

Byl jsem šokován, že jsem rychle snědl jablko-3

@ ABA130: Kdo mi může říct, co mám jíst, abych zhubla. Denní reportér Nanfang Jin Zuzhen.