Cestovní ruch

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona

souhrn

Xinhua News Agency, Peking, 13. června. Nejvyšší lidový soud vydal první várku deseti typických případů správního řízení o Nejvyšším právu 13. Tyto případy jsou vybrány ze správních případů, které Nejvyšší zákon řešil v roce 2016. Wang Zhenyu, zástupce vedoucího správního soudu Nejvyššího soudu, uvedl, že zveřejnění těchto případů může být nejen výzvou pro vládní správu podle zákona, ochranu práv lidí v souladu se zákonem, a dokonce ani pro správní procesy s lidmi soudy na všech úrovních

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-0

 Xinhua News Agency, Peking, 13. června.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-1

  Nejvyšší lidový soud vydal první várku deseti typických případů správního řízení o Nejvyšším právu 13. Tyto případy jsou vybrány ze správních případů, které Nejvyšší zákon řešil v roce 2016. Wang Zhenyu, zástupce vedoucího správního soudu Nejvyššího soudu, uvedl, že zveřejnění těchto případů může nejen hrát pozitivní roli při demonstraci a vedení vládní správy podle zákona, ochrany práv lidí podle zákona, a dokonce i ve správním řízení práce lidových soudů na všech úrovních.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-2

 Kromě toho může plně prokázat důležitost funkce správního soudu a pomoci vytvořit soudní orgán a soudní důvěryhodnost lidových soudů. Podle Wang Zhenyu v roce 2016 soudy na všech úrovních v celé zemi přijaly 331 549 správních věcí prvního stupně, druhého stupně a řízení o novém řízení a uzavřely 327 429 správních případů různých typů. Soudě podle výsledků rozsudku soudy na všech úrovních po celé zemi uzavřely 225 020 prvostupňových správních případů.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-3

 Mezi nimi správní orgány ztratily celkem 32 895 případů, přičemž míra ztráty činila 14,62%, což představuje meziroční nárůst o 0,84 procentního bodu. Wang Zhenyu uvedl, že v roce 2016 obdrželo správní soud Nejvyššího soudu 2841 nových případů (s výjimkou starých případů), což je více než trojnásobek počtu v roce 2015 a téměř devítinásobek počtu v roce 2014. Kromě toho správní soud Nejvyššího soudu v minulém roce obvinil 13 případů a nařídil 25 nových řízení. Za předpokladu dodržení spodního řádku zákona jsme věnovali pozornost ochraně legitimních práv a zájmů lidí, zajistili celkovou situaci hospodářského a sociálního rozvoje a úspěšně vyřešili řadu významných a složitých hromadných případů .

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-4

  Vyjádřil, že doufá, že zveřejněním typických případů poskytne správním orgánům příklady, jak plnit své povinnosti v souladu se zákonem, a lidové soudy k nestrannému spravedlnosti, aby tak podpořil správní orgány v plnění jejich povinností v souladu se zákonem. Dále zlepšovat koncepci a povědomí o právním státu občanů, právnických osob a dalších organizací. Top Ten Cases ● Lin Jianguo v. Jinan Housing Security and Real Estate Administration Bureau Housing Administration ● Guangzhou Defa Real Estate Construction Co.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-5

 , Ltd.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-6

  v. Guangzhou Local Taxation Bureau First Inspection Bureau Tax Treatment Decision ● Jutai'an Property Management Co. , Ltd. v.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-7

  Šanghaj Finanční případ převodu neznámého majetku na pobočku Huangpu ve správě pro průmysl a obchod ● Zhang Daowen,Vláda lidu Tao Ren v.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-8

  Jianyang v provincii S'-čchuan porušila právo provozovat osobní tříkolky pro pracovní sílu ● Yuxing Condiment Factory v okrese Zhongyuan, město Zhengzhou proti případu městské samosprávy lidové vlády Zhengzhou ● Liu Yunwu v.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-9

  Jinyuan č. 1, doprava Policejní pobočka Úřadu veřejné bezpečnosti Taiyuan Brigáda Správa silničního provozu Administrativní povinný případ ● Dětský investiční fond v. Okresní úřad pro daňový úřad okresu Chang-čou Xihu výběr daní ● Li Guoqing v.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-10

  Lidová vláda v okrese Šanghaj Jing’an,Rozhodnutí o odškodnění za vyvlastnění bydlení v Šanghaji a rozhodnutí o administrativním přehodnocení ● Feng Shujun v. Provincie Hebei Hengshui městská lidová vláda odvolání případu státního osvědčení o užívání půdy ● Yang Jiquan v.

Nejvyšší právní síla podporuje správu podle zákona-11

Provincie Shandong v provincii Shandong.