Fyzický

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Zhang Xin) Dne 13. se reportér dozvěděl od příslušných bankovních institucí Huizhou, že třetí a čtvrtá tranše úsporných státních dluhopisů (elektronických) v roce 2017 (dále jen „dvě tranše státních dluhopisů“) byly vydáno 10. června letošního roku. Od ledna do 19. bylo oficiálně prodáno. V Huizhou je více než 10 bank, které mohou prodat dvě tranše státních dluhopisů. Uvádí se, že největší celková emise těchto dvou státních dluhopisů na celostátní úrovni je 46 miliard juanů.mezi nimi,

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-0

 Nanfang Daily News (Reporter / Zhang Xin) Dne 13.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-1

  se reportér dozvěděl od příslušných bankovních institucí Huizhou, že třetí a čtvrtá tranše úsporných státních dluhopisů (elektronických) v roce 2017 (dále jen „dvě tranše státních dluhopisů“) byly vydáno 10. června letošního roku.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-2

  Od ledna do 19. bylo oficiálně prodáno. V Huizhou je více než 10 bank, které mohou prodat dvě tranše státních dluhopisů.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-3

  Uvádí se, že největší celková emise těchto dvou státních dluhopisů na celostátní úrovni je 46 miliard juanů. Mezi nimi je období první fáze 3 roky, roční kupónová sazba je 3,85% a maximální výše emise je 23 miliard juanů; druhé období je 5 let, roční kupónová sazba je 4,22% a maximální emise částka je 23 miliard juanů. Úroky ze dvou tranší národních dluhopisů začnou 10. června 2017 a úroky budou vypláceny ročně a úroky budou vypláceny každý rok 10.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-4

  června. Třetí a čtvrtá splátka splatí jistinu a zaplatí poslední úrok 10. června 2020, respektive 10.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-5

  června 2022.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-6

 V současné době jsou sazby bankovních fixních vkladů relativně nízké a státní dluhopisy jsou stále zvýhodňovány obezřetnými investory. Dva státní dluhopisy jsou vydávány jednotlivým investorům, počínaje stovkou juanů a prodejem v celočíselných násobcích sto juanů.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-7

  Tyto dva státní dluhopisy jsou registrované státní dluhopisy, u nichž lze vykázat ztrátu, a zastavené půjčky lze splácet a zpracovat předem, ale nejsou převoditelné v oběhu. Reportér zjistil prostřednictvím srovnání,Úroková sazba tohoto státního dluhopisu byla zvýšena o 0,05% ve srovnání s úrokovou sazbou spořicích státních dluhopisů vydaných na začátku tohoto roku. Je to také první zvýšení příjmů od loňského roku.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-8

  Roční výnos 3letých státních dluhopisů byl očištěno z 3,8% na 3,85% a anualizovaný výnos 5letých státních dluhopisů byl upraven z 3,8% na 3,85%, chemický příjem upraven z 4,17% na 4,22%.

Nová várka úsporných státních dluhopisů se začne prodávat 10. dne-9

  V současné době jsou úrokové sazby bankovních pevných vkladů relativně nízké a referenční úroková sazba pro tříleté pevné vklady je 2. 75% a nárůst o 40% na 3,85%. Jen málo bank dosáhlo této úrovně tříletého fixního vkladu. V komplexním srovnání jsou státní dluhopisy stále zvýhodňovány obezřetnými investory.

  Vezměme si jako příklad elektronické vládní dluhopisy vydané v dubnu tohoto roku. Občané Huizhou nakoupili 100 000 juanů 3letých a 5letých státních dluhopisů.

  Odpovídající anualizovaný příjem v té době činil 3,8% a 4,17% a roční úrok byl 3800 juanů. 4170 juanů, kumulativní příjem splatnosti je 11400 juanů, 20850 juanů. A pokud jsou dva státní dluhopisy vydané tentokrát také s jistinou 100 000 juanů, je roční úrok 3850 juanů a 4220 juanů a kumulativní příjem splatnosti je 11 550 juanů a 21 100 juanů.

  Po zvýšení úrokové sazby činil příjem z nákupu 3letých a 5letých státních dluhopisů v dubnu a červnu rozdíl 150 juanů.

 250 juanů.

  Veřejnosti je třeba připomenout, že vydávání spořitelních pokladničních dluhopisů (elektronických) lze zakoupit nejen na přepážce banky, ale také prostřednictvím online bankovnictví. V současné době průmyslová a obchodní banka v Číně, zemědělská banka v Číně, banka v Číně, stavební banka, banka komunikací, čínská banka Everbright, banka Hua Xia, průmyslová banka, čínská banka CITIC, čínská banka obchodníků,Ping An Bank, Minsheng Bank a další bankovní pobočky v Chuej-čou nebo online bankovnictví mohou zpracovat úpis dvou státních dluhopisů, otevření účtu osobních státních dluhopisů a informační služby.

Občané, kteří nakupují prostřednictvím online bankovnictví, však musí nejprve potvrdit, zda online bankovnictví aktivovalo „funkci obchodování s cennými papíry. “ Pokud nebyla aktivována, musí si k přepážce banky přinést své identifikační karty a spořicí karty, aby tuto funkci aktivovali. .