Fyzický

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků

souhrn

Nedávno se v Huizhou Convention and Exhibition Center konal Huizhou Technology Enterprise Investment and Financing Normisation Roadshow (Fáze 3) pořádaný Huizhou Financial Work Bureau, Zhongkai High-tech Zone a Shenzhen Securities Information Co., Ltd. venture capital and venture capitalists., Akce se zúčastnili zástupci finančních institucí. Uvádí se, že společnosti, které tentokrát vybraly roadshow, zahrnují integrované obvody,Výroba třísek, chemických surovin a chemických výrobků

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-0

  Nedávno se v Huizhou Convention and Exhibition Center konal Huizhou Technology Enterprise Investment and Financing Normisation Roadshow (Fáze 3) pořádaný Huizhou Financial Work Bureau, Zhongkai High-tech Zone a Shenzhen Securities Information Co. , Ltd. venture capital and venture capitalists. , Akce se zúčastnili zástupci finančních institucí.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-1

   Uvádí se, že společnosti, které tentokrát vybraly roadshow, zahrnují integrované obvody,Čipy, výroba chemických surovin a chemických výrobků, nová energie, odborné vzdělávání, inteligentní výroba a další průmyslová odvětví.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-2

   Aktivity roadshow jsou podporovány metodou „live roadshow + živé webové vysílání“. Na platformě technologických a finančních informačních služeb v čínské high-tech zóně je otevřena více než 4 000 běžným rizikovým kapitálům, společnostem kótovaným na burze a dalším investičním institucím napříč země otevřít online simultánní živé vysílání.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-3

  Byla tak vybudována ekonomická, efektivní a transparentní dokovací platforma pro investování a financování informací pro potřeby financování podniků technologických inovací a investičních institucí. Na firemní roadshow představily své základní technologie čtyři technologické společnosti, včetně společností Shanghai Filter Intelligent Technology Co. , Ltd.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-4

  , Huizhou Yinnong Technology Co.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-5

  , Ltd.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-6

  , Huizhou Juneng Technology Co.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-7

  , Ltd.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-8

   a Guangdong Chuangzhen Education Technology Co. , Ltd.

Huizhou pořádá normalizační Roadshow pro investice a financování technologických podniků-9

využití informací a financování,Celkem 70 milionů juanů v záměrech financování. Během akce se také na místě konalo slavnostní předávání cen „Huizhou Science and Technology Finance Roadshow Center (China Central Place)“. Zhang Xin.