Živobytí

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní

souhrn

Xinhua News Agency, Kunming, 12. června (Reporter Wang Yan) Mluvčí Úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu zveřejnil zprávu 12. prosince: Kunmingská policie zajala dron v bezletové oblasti mezinárodního kongresového a výstavního centra Dianchi 11. a zatkli to na místě. Li, který byl odsouzen k zadržení veřejné bezpečnosti na 5 dní. Asi v 19 hodin 11. června,Policie zřídila prevenci a kontrolu dronů v Dianchi International Convention and Exhibition Center

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní-0

  Xinhua News Agency, Kunming, 12.

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní-1

   června (Reporter Wang Yan) Mluvčí Úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu zveřejnil zprávu 12. prosince: Kunmingská policie zajala dron v bezletové oblasti mezinárodního kongresového a výstavního centra Dianchi 11. a zatkli to na místě.

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní-2

   Li, který byl odsouzen k zadržení veřejné bezpečnosti na 5 dní. Asi v 19 hodin 11. června,Detekční radar preventivního a kontrolního systému UAV zřízený policií v Dianchi International Convention and Exhibition Center našel UAV létající v bezletové zóně, protože chování při letu porušilo příslušné předpisy pro létání v bezletové zóně a vážně ovlivnil výstavu Bezpečnostní pracovní řád centra.

Letící dron v bezletové zóně byl operátor zadržen policií Kunming na 5 dní-3

Policie okamžitě použila rušivou zbraň dronu k vynucení přistání letadla,Na místě byl zadržen dron čaroděje značky „DJI“ 4Pro a kontrolní zařízení, operátor Li byl zatčen policií. V současnosti policie v souladu s „zákonem o potrestání správy veřejné bezpečnosti v Čínské lidové republice“ uložila Li trestu 5 dnů ve vazbě veřejné bezpečnosti. Od oznámení Městské lidové vlády v Kunmingu „Oznámení o stanovení chráněného prostoru letiště v Kunmingu jako bezletové zóny pro bezpilotní letadla“ a „Oznámení Úřadu veřejné bezpečnosti v Kunmingu„ Bezletová zóna pro bezpilotní letadla “,Při provádění bezpečnostních ochranných prací na odbavení policie v Kunmingu postupně vyšetřovala 5 protiprávních činů, které porušovaly předpisy o zákazu létání bezpilotními letadly v oblasti ochrany odbavení, a v souladu se zákonem uložila příslušným pachatelům správní pokuty. .