Sportovní

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty

souhrn

Tyto noviny, Kunming (Reporter Huang Guanghong) 12. června odstartoval týdenní veletrh komodit a investic a veletrhů v Jižní Asii a jihovýchodní Asii (dále jen obchodní veletrh 2017) v Jižní 2017 a v jihovýchodní Asii a Výstaviště. Na téma „Společně inovujeme příležitosti a společně hledáme nový rozvoj“ výstava přilákala více než 4 000 společností z 86 zemí a regionů z celého světa.

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty-0

  Tyto noviny, Kunming (Reporter Huang Guanghong) 12. června odstartoval týdenní veletrh komodit a investic a veletrhů v Jižní Asii a jihovýchodní Asii (dále jen obchodní veletrh 2017) v Jižní 2017 a v jihovýchodní Asii a Výstaviště. Na téma „vytváření nových příležitostí a hledání nového rozvoje společně“ výstava přilákala více než 4 000 společností z 86 zemí a regionů z celého světa. Obchodní veletrh v roce 2017 byl sponzorován Čínskou komorou mezinárodního obchodu, SAARC obchodní a průmyslovou komorou, centrem Čína-ASEAN a sekretariátem jihočínského veletrhu v Kunmingu a spoluorganizován Yunnan International Expo Affairs Bureau , Yunnan Provincial Department of Commerce, and Yunnan Investment Promotion and Cooperation Bureau.

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty-1

   Zaměřujeme-li se na hlavní účel integrace do stavby „Pás a silnice“ a slouží jí, jsme odhodláni prohlubovat Čínu a jižní Asii,Jihovýchodní Asie a dokonce i země a regiony světa mají politickou komunikaci, propojení zařízení, nerušený obchod, financování a mezilidské vazby a usilují o podporu konzultací, společné výstavby a sdílení mezi zeměmi a regiony podél „pásu“ a silnice “. Šest podniků v Čchung-čching, které se zúčastnily výstavy, propagovalo především kuchyni v Čchung-čching a speciální zemědělské a vedlejší produkty. Mezi nimi je samo vařící horký hrnec společnosti Chongqing Muge Food Co.

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty-2

  , Ltd.

Vystavovatelé v Chongqing propagují hlavně gurmánské jídlo a speciální zemědělské produkty-3

,Chongqing's Yongchuan District Chuan Duck Food Factory je kafrová čajová kachna, domácí prasečí stará slanina, klobásy a grapefruitový čaj Chongqing Meiheng Pomelo Planting Cooperative, grapefruitový prášek, grapefruitový éterický olej a další hluboce zpracované produkty z grapefruitu mají své vlastní vlastnosti a přitahují Mnoho kupujících se zastavilo zeptejte se a ochutnejte. .