Znalost

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí

souhrn

(Pokračování z verze A1) Tento přístup „šitý na míru“ byl oceněn firemními talenty. Nanjing Novazan Biotechnology Co., Ltd. je technologicky vyspělý podnik ve vývojové zóně. S rozvojem podnikání společnosti musí v posledních dvou letech získat 10 registračních certifikátů pro zdravotnické prostředky (diagnostická činidla in vitro). Tento pracovní proces je komplikovaný a vyžaduje koordinaci s příslušnými odděleními více provincií a měst.v

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-0

  (Pokračování z verze A1) Tento přístup „šitý na míru“ byl oceněn firemními talenty. Nanjing Novazan Biotechnology Co. , Ltd. je technologicky vyspělý podnik ve vývojové zóně.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-1

   S rozvojem podnikání společnosti musí v posledních dvou letech získat 10 registračních certifikátů pro zdravotnické prostředky (diagnostická činidla in vitro). Tento pracovní proces je komplikovaný a vyžaduje koordinaci s příslušnými odděleními více provincií a měst. Během návštěvy přijala příslušná oddělení v parku žádosti podniků o pomoc.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-2

   Po obdržení smluvního formuláře pomohl High-tech Park ve vývojové zóně podniku v krátké době získat 3 registrační certifikáty a zbývajících 7 je předmětem následných kontrol. Podle potřeb společnosti se park také snažil ze všech sil pomoci společnosti Novartis kontaktovat profesionální daňovou účetní firmu.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-3

  Provést vědecké daňové plánování. Při rozsáhlé návštěvě se každý člen strany a kádr v rozvojové zóně spojil s 3-6 společnostmi, realizoval měsíční a pravidelnou komunikaci a koordinaci a udržoval odblokovaný kontakt 24 hodin denně, aby zajistil, že obtíže společnosti budou odstraněny a vyřešeno poprvé.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-4

Od začátku návštěvy navštívili členové strany a kádry na všech úrovních vývojové zóny 168 podniků,V městských a venkovských oblastech je 151 domácností a bylo shromážděno 367 otázek a návrhů, z nichž 292 bude změněno, jakmile budou známy, a 75 bude uspořádáno na úrovni parku. .