Zdraví

Jednotky Jianye 19 pro řešení mimořádných událostí

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Yin Xuebing and Communications Officer Jianxuan) Nouzová evakuace, řízení palby a záchrana zraněných ... Včera ráno uspořádalo 19 jednotek v okrese Jianye společně komplexní nouzové cvičení pro náhlé bezpečnostní nehody v Mezinárodním výstavním centru . Kongresové a výstavní centrum okresu Jianye, divadla, sportovní centra, budovy a další velké objemy a velké počty za účelem dalšího posílení rozsáhlých výstav,Text

Jednotky Jianye 19 pro řešení mimořádných událostí

Jednotky Jianye 19 pro řešení mimořádných událostí-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Yin Xuebing and Communications Officer Jianxuan) Nouzová evakuace, řízení palby a záchrana zraněných . . .

Jednotky Jianye 19 pro řešení mimořádných událostí-1

   Včera ráno uspořádalo 19 jednotek v okrese Jianye společně komplexní nouzové cvičení pro náhlé bezpečnostní nehody v Mezinárodním výstavním centru . Kongresové a výstavní centrum okresu Jianye, divadla, sportovní centra, budovy a další velké objemy a velké počty za účelem dalšího posílení rozsáhlých výstav,V reakci na náhlé nehody s bezpečností výroby na přeplněných místech, jako jsou kulturní a sportovní aktivity, okres uspořádal toto zvládání mimořádných událostí a reakci na propojení. Okresní vláda, okresní pohotovostní úřad a 19 útvarů včetně bezpečnostního dozoru, veřejné bezpečnosti a požární ochrany činily více více než 380 lidí.

Jednotky Jianye 19 pro řešení mimořádných událostí-2

Na představení se podílela tchajwanská vozidla. Příslušná osoba odpovědná za okres Jianye uvedla, že cvičení je také kombinováno s rokem 2017 “Důležitá součást aktivity „Měsíc bezpečné výroby“. Prostřednictvím havarijních cvičení a hodnocení byly vylepšeny komplexní schopnosti záchranných služeb všech jednotek. .