Fakta

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér He Qingping) „Které mysli jsou emancipovány, jak emancipovat mysli“, „Které styly práce by měly být změněny a jak změnit styly“ ... V poslední době Výbor pro okresní okres Dianjiang intenzivně pořádá různé návrhy a názory vyžadující setkání pro zkušené soudruhy, obchodní zástupce a odborníky Vědci, nestraníci atd., požádali lékaře o „nemoc ve stylu práce“, aby rozšířili myšlení o reformě a rozvoji.Na druhou stranu kraj

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“-0

  Zprávy z našich novin (reportér He Qingping) „Které mysli jsou emancipovány, jak emancipovat mysli“, „Které styly práce by měly být změněny a jak změnit styly“ . . .

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“-1

   V poslední době Výbor pro okresní okres Dianjiang intenzivně pořádá různé návrhy a názory vyžadující setkání pro zkušené soudruhy, obchodní zástupce a odborníky Vědci, nestraníci atd. , požádali lékaře o „nemoc ve stylu práce“, aby rozšířili myšlení o reformě a rozvoji. Na druhé straně vedoucí krajských výborů strany vedli týmy samostatně, šli na místní úroveň a pozorně naslouchali názorům lidí.

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“-2

   Během tohoto období přijal kraj také individuální rozhovory, náhodné průzkumy, návštěvy ode dveří ke dveřím, demokratické hodnocení, dotazníkové průzkumy a zřízení boxů s návrhy, které poslouchají různé návrhy. Osoba odpovědná za stranický výbor okresu Dianjiang uvedla, že prostřednictvím „tváří v tvář“ a „Metoda „zády k sobě“ se používá k provádění rozsáhlých „velkých plánů dotazování“. Po získání názorů budou vyřešeny nevyřešené problémy v myšlenkách a stylech, které masy silně reflektovaly. Na tomto základě Budou probíhat důkladně „velké diskuse“ a „velké návštěvy“.

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“-3

   Činnosti jako „velký výzkum“ a „velké výměny“ zaměřené na „jak emancipovat mysl,Jak změnit styl práce a jaké jsou zbývající problémy? “Rozsáhlé a důkladné diskuse a výměny, sjednocení myšlení, prohloubení porozumění, identifikace problémů a přijetí praktických a účinných opatření na podporu emancipace myslí kraje členové strany a kádry, změnit styl práce a vytvořit společnou sílu pro vedoucí pracovníky a podnikání. Uvádí se. , Toto je „osvobození mysli a velká změna stylu“ prováděná krajemDruhá fáze tematické aktivity, po důkladném studiu první etapy od února do května, začala v červnu a oficiálně se přesunula do fáze hledání problémů. Zodpovědná osoba uvedla, že kraj jasně přijal tematickou aktivitu „Reemancipace mysli a velké změny ve stylu práce“ jako prostředek k prohloubení učení a vzdělávání „Dvě studie a jedna akce“, aby bylo možné důkladně provést duch kongresu páté strany města.

Prohloubit „dvě studie a jedna dělá“ plán dotazování „pracovní styl“-4

Dále emancipujte mysl, sbírejte síly a podporujte obohacování lidí a kraje, abyste získali silnou duchovní motivaci. .