Průzkum

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí

souhrn

Zprávy z těchto novin (reportér Zhang Lu, korespondent Zhou Ling, He Xiaojin) V posledních letech představila zóna ekonomického a technologického rozvoje v Nanjing řadu významných projektů, jako jsou NIO, Dekema Semiconductor a Overseas Chinese Town Cultural Tourism, která velké množství talentů na vysoké úrovni, aby se usadili v parku. Při rozsáhlé návštěvě uskutečnila Nanjing Development Zone návštěvy „point-to-point“ a „tváří v tvář“Výměny pro společnosti a talenty

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-0

  Zprávy z těchto novin (reportér Zhang Lu, korespondent Zhou Ling, He Xiaojin) V posledních letech představila zóna ekonomického a technologického rozvoje v Nanjing řadu významných projektů, jako jsou NIO, Dekema Semiconductor a Overseas Chinese Town Cultural Tourism, která velké množství talentů na vysoké úrovni, aby se usadili v parku.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-1

   Při rozsáhlé návštěvě uskutečnila Nanjing Development Zone návštěvy „point-to-point“ a „tváří v tvář“Komunikace vyřešila řadu praktických problémů pro podniky a talenty. Během návštěvy mnoho začínajících podniků vstupujících do okresu odráželo obtížnost zápisu dětí svých zaměstnanců - děti zahraničních vedoucích pracovníků nadnárodních společností musí navštěvovat mezinárodní školy a je zde také potřeba povinného vzdělávání pro děti základních škol technické páteře školního věku. Rozsah vzdělávání zahrnuje mateřské školy,Všechny stupně základní školy a střední školy. Mezi nimi plánuje společnost Bosch Automotive Technology Services (China) Co.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-2

  , Ltd. představit vedoucího výroby, a to, zda se dvě děti tohoto manažera mohou přestěhovat do Nanjing a jít do školy poblíž, se stalo klíčovým faktorem při výběru společnosti.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-3

   Za účelem vyřešení starostí podnikatelských talentů podniků v parku využívá Nanjing Development Zone vzdělávací zdroje celé sekce Qixia kByly provedeny náležité úpravy v různých kategoriích. Podle statistik se od začátku letošního roku v parku usadilo více než 20 dětí talentovaných z jiných míst a zapsalo se do 10 škol. V souladu s příslušnými zásadami bude park na jedné straně poskytovat koordinované opatření pro zápis do blízkého okolí v rozsahu škol povinného vzdělávání v regionu a na druhé straně bude koordinovat mezinárodní školy a mezinárodní třídy v Xianlin University City přijímat zahraniční studenty.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-4

  (Vedle verze A2) (Od verze A1) Tento přístup „šitý na míru“ byl oceněn firemními talenty. Nanjing Novazan Biotechnology Co. , Ltd. je technologicky vyspělý podnik ve vývojové zóně.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-5

   S rozvojem podnikání společnosti musí v posledních dvou letech získat 10 registračních certifikátů pro zdravotnické prostředky (diagnostická činidla in vitro).

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-6

   Pracovní postup je komplikovaný,Je nutné koordinovat příslušná oddělení několika provincií a měst.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-7

   Během návštěvy přijala příslušná oddělení parku žádosti o pomoc od podniků. Po obdržení smluvního formuláře pomohl High-tech Park ve vývojové zóně podniku v krátké době získat 3 registrační certifikáty a zbývajících 7 je předmětem následných kontrol.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-8

   Podle potřeb společnosti se park také snažil ze všech sil pomoci společnosti Novartis kontaktovat profesionální daňovou účetní firmu. Provést vědecké daňové plánování. Při rozsáhlé návštěvě se každý člen strany a kádr v rozvojové zóně spojil s 3-6 společnostmi, realizoval měsíční a pravidelnou komunikaci a koordinaci a udržoval odblokovaný kontakt 24 hodin denně, aby zajistil, že obtíže společnosti budou odstraněny a vyřešeno poprvé. Od začátku návštěvy navštívili členové strany a kádry na všech úrovních vývojové zóny 168 podniků,V městských a venkovských oblastech je 151 domácností a bylo shromážděno 367 otázek a návrhů, z nichž 292 bude změněno, jakmile budou známy, a 75 bude uspořádáno na úrovni parku.

Správně řešit školní problémy talentovaných dětí-9

.