Přírodní

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města

souhrn

13. června uspořádalo město Šen-jang celoměstské nasazení, aby posílilo budování vládních agentur. Schůze se zúčastnila Lian Maojun, členka stálého výboru výboru městské strany a generální tajemnice, která přednesla projev. Lian Maojun zdůraznil, že vládní agentury města si musí plně uvědomit, že posílení výstavby agentur je nevyhnutelným požadavkem pro implementaci nové koncepce rozvoje a „čtyř úsilí“ a „tří pokroků“ a naléhavým požadavkem pro vytvoření mezinárodního obchodního prostředí.Je posílit samotnou agenturu

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města-0

  13. června uspořádalo město Šen-jang celoměstské nasazení, aby posílilo budování vládních agentur. Schůze se zúčastnila Lian Maojun, členka stálého výboru výboru městské strany a generální tajemnice, která přednesla projev.

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města-1

   Lian Maojun zdůraznil, že vládní agentury města si musí plně uvědomit, že posílení výstavby agentur je nevyhnutelným požadavkem pro implementaci nové koncepce rozvoje a „čtyř úsilí“ a „tří pokroků“ a naléhavým požadavkem pro vytvoření mezinárodního obchodního prostředí.

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města-2

  Je neodmyslitelným požadavkem na posílení vlastní výstavby agentury.

Shenyang uspořádal setkání k posílení rozmístění výstavby města-3

Je nutné efektivně posílit organizaci a vedení, vyjasnit pracovní povinnosti, posílit dohled a hodnocení, energicky posílit výstavbu agentury, komplexně zlepšit úroveň legalizace, standardizace, servis a efektivita agentury a snaha o vybudování vysoce kvalitních agenturních kádrů tým a vedení jsou vědecké, provoz je efektivní, záruka je silná,Prvotřídní agentura s prvotřídním prostředím a spokojenými lidmi poskytuje silnou záruku pro Shenyang při realizaci nového kola revitalizace a rozvoje. Na schůzce účastníci sledovali celovečerní film posádkové čtvrti Shenyang „Postupujte podle zákonů a zákonů, abyste vytvořili a standardizovali„ čtyři řády “posádkových sil“. (Zhang Chi, reportér ze Shenyang Daily a Shenbao Financial Media).