Fyzický

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu

souhrn

Ráno 2. srpna bylo oznámeno, že některé bankovní účty společnosti Mengshi Technology a jejích dceřiných společností byly zmrazeny. Nedávno pobočka Shenzhen banky Zheshang Bank přímo převedla 62,95 milionů juanů z účtu získávání finančních prostředků její dceřiné společnosti Fujian Mengshi, aby vrátila část jistiny splatné půjčky společnosti v pobočce Shenzhen banky Zheshang Bank, aniž by o tom společnost informovala. Od data oznámení nevrátila pobočka Shenzhen banky Zheshang Bank násilně převedené

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu-0

  Ráno 2.

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu-1

   srpna bylo oznámeno, že některé bankovní účty společnosti Mengshi Technology a jejích dceřiných společností byly zmrazeny.

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu-2

   Nedávno pobočka Shenzhen banky Zheshang Bank přímo převedla 62,95 milionů juanů z účtu získávání finančních prostředků její dceřiné společnosti Fujian Mengshi, aby vrátila část jistiny splatné půjčky společnosti v pobočce Shenzhen banky Zheshang Bank, aniž by o tom společnost informovala.

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu-3

   Od data oznámení nevrátila pobočka Shenzhen banky Zheshang Bank prostředky, které násilně převedla. Většina financování splatnosti společnosti v první polovině roku se nepodařilo úspěšně obnovit a splácení financování v době splatnosti vytlačilo velké množství likvidity společnosti. Prodej aktiv postupuje pomalu a peněžní tok nelze včas získat zpět. Společnost nemůže ve stanovené lhůtě vrátit prostředky na fundraisingový účet.

Mengshi Technology: Zheshang Bank násilně převádí společnost, aby získala prostředky ve výši 62,95 milionu-4

Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Mengshi Technology Populární doporučení banky Zheshang Bank k získávání finančních prostředků Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).