Znalost

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?

souhrn

8. září uspořádala China Guangfa Bank pamětní setkání k 30. výročí. V uplynulých 30 letech začala banka China Guangfa Bank s aktivy 1,5 miliardy juanů a nyní má stupnici aktiv více než 2 biliony juanů; od 6 poboček a 5 kanceláří umístěných v rohu jižního Kuang-tungu, až po 44 přímo pobočky a 852 poboček po celé zemi. Roční čistý zisk přesáhl 10 miliard juanů.& nbsp;

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?-0

 8. září uspořádala China Guangfa Bank pamětní setkání k 30. výročí.

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?-1

  V uplynulých 30 letech začala banka China Guangfa Bank s aktivy 1,5 miliardy juanů a nyní má stupnici aktiv více než 2 biliony juanů; od 6 poboček a 5 kanceláří umístěných v rohu jižního Kuang-tungu, až po 44 přímo pobočky a 852 poboček po celé zemi. Roční čistý zisk přesáhl 10 miliard juanů. Ve stejný den také Čína Guangfa Bank oficiálně vydala svůj nový koncept podnikové kultury. China Guangfa Bank uvedla, že bude mít na paměti historické poslání „sloužit zákazníkům, vracet akcionářům, získávat zaměstnance a přispívat společnosti“ a procvičovat koncept služeb „vzájemně se poznávat, sloužit vám z celého srdce“ a směřovat k „ budova s ​​kompletními funkcemi, diverzifikovaným obchodem a charakteristickými rysy.

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?-2

  “Výrazná, prvotřídní komerční banka v oboru“Firemní vize společnosti se odvážně pohybuje vpřed. Na jedné straně jsou květiny a potlesk, na druhé straně China Guangfa Bank stále často prochází „červeným světlem“ dohledu. Čínská ekonomická síť česala a zjistila, že od 1. července tohoto roku dostala čínská banka Guangfa 12 pokut od orgánů dohledu.

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?-3

  Zdá se, že „jizvy jsou uzdraveny a bolest zapomenuta“. Tyto pokuty se týkaly 9 poboček banky China Guangfa Bank, konkrétně pobočky China Guangfa Bank Tianjin,Pobočka Wuxi, pobočka Changzhou, pobočka Jinan, pobočka Zhenjiang, pobočka Suzhou, pobočka Huizhou, pobočka Weifang a pobočka Zhengzhou pokutovaly celkem 7,25 milionů juanů.

Čínská banka Guangfa již ve druhé polovině roku vystavila 12 velkých pokut ve výši 700 milionů juanů a neuvažovala o jejich změně?-4

  Soudě podle jediné letenky byla pobočce čínské banky Guangfa Bank v Tchien-ťinu uložena pokuta v nejvyšší výši 2 miliony juanů. V historii čínského bankovního průmyslu bylo zaznamenáno 722 milionů pokut China Guangfa Bank a výše pokut stanovila rekord v nejvyšší výši pokut pro jednu rodinu od založení Čínské bankovní regulační komise.

 8. prosince loňského roku oznámila čínská bankovní regulační komise výsledky sankce za případ porušení záruk ze strany čínské banky Guangfa Bank.

  Ústředí, pobočka Huizhou a další pobočky čínské banky Guangfa Bank dostaly pokutu 722 milionů juanů a šest zaměstnanců zúčastněným bylo zakázáno pracovat v bankovním sektoru po celý život. Níže jsou uvedeny sankce pro banku China Guangfa Bank oznámené regulačními orgány ve druhé polovině roku: 10.

  července,Pobočka China Guangfa Bank Tianjin: Čtyři porušení, včetně zneužití osobních půjček, fondy 10.

  července formulář pro zveřejnění informací o správních pokutách zveřejněný bankovní regulační kanceláří Tianjin ukázal, že pobočka China Guangfa Bank Tianjin má čtyři porušení zákonů a předpisů: návrat zlevněných prostředky a použití kontroly Neúčinné; nedbalost po půjčce, půjčky provozního kapitálu jsou zneužity; nedbalost po půjčce,Fondy osobních půjček byly zpronevěřeny; účty zaměstnanců byly fondy pro přechod zákazníků a obchodní zázemí bankovních akceptačních účtů nebylo striktně zkoumáno. Proto byla pobočce China Guangfa Bank Tianjin uložena pokuta 2 miliony RMB.

  10.

  července, Čína Guangfa Bank, pobočka v Tchien-ťinu, Xiaojing: použití osobního účtu s platovými kartami jako přechodových fondů pro ostatní. 10. července formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích zveřejněný bankovní regulační kanceláří Tianjin ukázal, že:Pobočka Tchien-ťin v Guangfa Bank, Xiaojing, použila osobní účet na výplatní kartě jako přechodný fond pro ostatní k otevírání bankovních akceptačních účtů nebo k vyrovnání expozice a přísně nekontrolovala obchodní zázemí podnikání s bankovními akceptačními účty, což nakonec představovalo značné riziko. Cheng Xiaojing byla přímo zodpovědná, takže ji varoval bankovní regulační úřad Tianjin.

  13. července pobočka China Guangfa Bank Wuxi:Zpronevěra úvěrových fondů 13. července formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích vydaný bankovní regulační kanceláří Wuxi ukázal, že úvěrové prostředky pobočky Wuxi of China Guangfa Bank byly zneužity jako záloha za bankovní akceptační poukázky a autentičnost obchodu pozadí podnikání bankovních akceptačních účtů nebylo přísně přezkoumáváno. Podle čl.

  46 odst.

  5 „zákona o bankovním dohledu a správě Čínské lidové republiky“,Pobočka China Guangfa Bank Wuxi byla pokutována částkou 600 000 RMB. 20. července pobočka China Guangfa Bank Changzhou: Tři porušení osobních úvěrových fondů proudících na akciový trh. 20.

  července formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích zveřejněný bankovní regulační kanceláří Changzhou ukázal, že pobočka Changzhou Bank of Guangfa Bank ne přísně kontrolovat tok likviditních půjček. , Po zpětném vystavení potvrzení o vkladu se používá jako příslib k vystavení bankovek;Neplnění povinností náležité péče a nepřijetí účinných metod ke sledování a monitorování využívání úvěrových fondů, což má za následek nezákonný tok osobních úvěrových fondů na trh cenných papírů; zpracování návrhů bankovních akceptací s nepravdivým obchodním pozadím, bylo pokutou Changzhou pokutou 750 000 juanů Bankovní regulační úřad. 25. července pobočka China Guangfa Bank Jinan: Porušení platebních a vypořádacích předpisů.

  25. července zveřejnila webová stránka pobočky Čínské lidové banky Hejinan informace o správních sankcích,Pobočka Guangfa Bank Jinan porušila obchodní předpisy týkající se plateb a vypořádání a varovala ji a pokutovala ji částkou 80 000 juanů. 27.

  července pobočka China Guangfa Bank Zhenjiang: 3 případy nezákonného převodu úvěrových vkladů na bankovky atd. 27.

  července formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích vydaný regulačním úřadem Zhenjiang Banking Regulatory Bureau ukázal, že pobočka China Guangfa Bank Zhenjiang Branch kontrolovat a dohlížet na výpůjční prostředky podle potřeby,Prostředky z půjčky byly převedeny na vklad bankovek; za směnárnu bez skutečného obchodního pozadí; za vydání úvěru založeného na zástavním certifikátu bez reálného účelu mu byla uložena pokuta 750 000 RMB.

  27. července pobočka China Guangfa Bank Suzhou: 3 nelegální případy, včetně zneužití úvěrových prostředků jako vkladů na bankovky.

  27. července formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích, který vydal bankovní regulační úřad Suzhou, ukázal, žePůjčovací prostředky pobočky China Guangfa Bank Suzhou Branch byly použity jako vklady na bankovky; autentičnost pozadí obchodování s bankovkami nebyla řádně prozkoumána a diskontované prostředky byly vráceny k nákupu správy majetku a poté zastaveny a poté fakturovány; půjčka pro osobní spotřebu finanční prostředky proudily na trh cenných papírů v rozporu s předpisy.

  Podle bodu 5 článku 46 zákona o bankovních předpisech Čínské lidové republiky mu bankovní regulační úřad v Suzhou uložil pokutu 1,3 milionu juanů. 1.

  srpna pobočka China Guangfa Bank v Tchien-ťinu: Porušení předpisů o vypořádání úvěrových předpisů narušení správy účtů Porušení zákonů a předpisů 1.

  srpna pobočka Čínské lidové banky v Tchien-ťinu zveřejnila informace o správních sankcích, které ukazují, že pobočka China Guangfa Bank Tianjin porušila „ Správní opatření pro účty zúčtování bank RMB. “, Příslušná ustanovení„ Předpisů o správě odvětví úvěrového zpravodajství “byla varována,Byl také pokutován 70 000 juanů. Dne 22. srpna pobočka Guangfa Bank Huizhou: včas neoznámila informace o riziku případu.

  Dne 22. srpna formulář pro zveřejnění informací o správních pokutách zveřejněný úřadem Huizhou Banking Regulatory Bureau ukázal, že pobočka Guangfa Bank Huizhou neoznámila informace o riziku případu včas a byla pokuta 500 000 juanů. 24.

  srpna pobočka China Guangfa Bank Weifang: Neplnění povinností identifikace zákazníků v souladu s předpisy zveřejnila webová stránka Čínské lidové banky Jinan Branch informace o správních trestech,Guangfa Bank v čínské pobočce Weifang porušila zákon, protože nesplnila povinnost identifikace zákazníka v souladu s předpisy. Podle čl. 32 odst. 1 bodu 1 zákona o praní peněz v Čínské lidové republice byla pobočce China Guangfa Bank Weifang uložena pokuta 200 000 RMB.

  3.

  září, čínská pobočka Zhengzhou Guangfa Bank: Mezibankovní investiční obchodní fondy byly investovány v rozporu s předpisy.

  3. záříFormulář pro zveřejnění informací o správních trestech zveřejněný bankovní regulační kanceláří Henan ukázal, že pobočka banky Zhengzhou banky China Guangfa porušila předpisy a dostala pokutu 500 000 juanů. 4. září pobočka China Guangfa Bank Zhengzhou: Nezákonné půjčky plynoucí do nemovitostí 4.

září formulář pro zveřejnění informací o správních trestech zveřejněný bankovní regulační kanceláří Henan ukázal, že pobočka China Guangfa Bank Zhengzhou Bank účinně nemonitorovala využívání úvěrových prostředků. Likviditní půjčky proudily do sektoru nemovitostí v rozporu s předpisy. Regulační úřad Henan pro bankovnictví mu uložil pokutu 500 000 juanů. Zodpovědný redaktor: Zhao Ziniu Klíčová slova článku: China Guangfa Bank Branch Bank Acceptance Draft Hot Doporučení Odložte nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód následovat (sinafinance).