Mezinárodní

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků

souhrn

13. června se konalo zasedání o zprávě o dohledu nad zmírňováním chudoby v provincii. Schůze se zúčastnil zástupce tajemníka zemského výboru strany a guvernér Xu Dazhe a přednesl projev. Zdůraznil, že je nutné svědomitě shrnout situaci dohledu, zejména s ohledem na sérii nových situací a nových problémů, které dohled objevil, analyzovat důvody, studovat protiopatření a efektivně řešit nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků na hřebíky.Zajistit hmatatelné výsledky při zmírňování chudoby. provincie

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-0

  13.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-1

   června se konalo zasedání o zprávě o dohledu nad zmírňováním chudoby v provincii.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-2

   Schůze se zúčastnil zástupce tajemníka zemského výboru strany a guvernér Xu Dazhe a přednesl projev. Zdůraznil, že je nutné svědomitě shrnout situaci dohledu, zejména s ohledem na sérii nových situací a nových problémů, které dohled objevil, analyzovat důvody, studovat protiopatření a efektivně řešit nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků na hřebíky. Zajistit hmatatelné výsledky při zmírňování chudoby. Zasedání se zúčastnil zástupce tajemníka zemského výboru Ulan, který přednesl projev.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-3

  Vedení místopředsedy Yang Guangrongu předsedal.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-4

  Dai Daojin, místopředseda provinční politické poradní konference, a Wang Qun, generální tajemník zemské vlády Setkání. Od 31. května do 8.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-5

   června naše provincie vybrala 153 lidí z příslušných oddělení přímo pod provincií a páteří zmírňování chudoby na nejnižší úrovni a vytvořila 10 inspekčních týmů a 27 týmů, a šla do 65 krajů ve 14 městech a prefekturách provádět práce na zmírnění chudoby. Po kontrole se všechny lokality vrhly na nasazení oprav v souladu se zpětnou vazbou od inspekčního týmu. Některá města a kraje přišly s plány oprav a některé problémy byly odstraněny. Na schůzce zprávy 10 odpovědných soudruhů inspekčního týmu informovalo o inspekční situaci a předložilo své názory a návrhy na základě aktuální situace.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-6

   Xu Dazhe potvrdil úsilí všech při této inspekci. Poukázal na to, že posuzování účinnosti dohledu by mělo být založeno na tom, zda pomáhá včas odhalit a vyřešit stávající problémy a zda pomáhá zvýšit „dvě sazby jednou“ jako standard. Je nutné svědomitě shrnout situaci v oblasti dohledu a inspekce, objektivně analyzovat současnou situaci zmírňování chudoby v provincii, zaměřit se na zvýraznění chronických nemocí, dodržovat problémově orientovaný přístup, klasifikovat a sestavovat účty a přiřadit odpovědnost místní stranický výbor a vláda.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-7

  Oddělení výzkumu by mělo být předáno oddělení pro výzkum a případ bude řešen případ od případu, aby bylo zajištěno, že je vše hotové a existuje odpověď.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-8

   Musíme přikládat velký význam novým situacím a novým problémům, které se objevily v práci na zmírňování chudoby, trvat na hledání pravdy na faktech a dlouhodobém úspěchu a nesmíme nechat problém rozšířit. Chcete-li konsolidovat a rozšířit výsledky této kontroly,Shrňte a propagujte dobré zkušenosti a osvědčené postupy různých regionů, abyste zvítězili v boji proti chudobě, dále zvyšovali endogenní motivaci chudých a vydali se cestou cíleného zmírňování chudoby, charakteristického rozvoje a udržitelnosti. Ulan zdůraznil, že vedoucí kádry by se měly ujmout vedení při zmírňování chudoby, dohlížet na problémy a napravovat je, nacházet podstatu problému a usilovat o uchopení problému od zdroje až do konce. Změnit do konce.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-9

   Je nutné zvýšit intenzitu zmírňování průmyslové chudoby, zvýšit účinek zmírnění průmyslové chudoby a poskytnout průmyslovou podporu pro neustálé zvyšování příjmu zemědělců. Je třeba vybrat vysoce kvalitní pracovní týmy pro pomoc ve vesnicích, zvýšit komunikaci a učení, pochválit a zavést skupinu vynikajících modelů zmírňování chudoby, hrát demonstrativní roli a zlepšit kvalitu a úroveň pomoci ve vesnicích. Je nutné zvýšit dohled nad fondy na zmírnění chudoby,Za předpokladu, že nebudete porušovat předpisy, dobře využívejte fondy na zmírnění chudoby.

Vyřešte nevyřešené problémy zmírňování chudoby duchem hřebíků-10

Je nutné svědomitě shrnout zkušenosti z této rozsáhlé kontroly a výsledky kontroly použít k vedení normalizované kontroly v dalším kroku. .