Zábava

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)

souhrn

Securities Times (www.stcn.com) ráno 14. června vydala Anbang Insurance Group na svém oficiálním webu prohlášení, že pan Wu Xiaohui, předseda představenstva a generální ředitel, nemohl vykonávat své povinnosti z osobních důvodů a pověřil příslušného vyššího člena skupiny Guan, aby vykonával své povinnosti jeho jménem, ​​a provozní podmínky skupiny jsou normální. Datum podpisu prohlášení je však 13. června 2017.Opravit

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-0

  Securities Times (www.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-1

  stcn. com) ráno 14. června vydala Anbang Insurance Group na svém oficiálním webu prohlášení, že pan Wu Xiaohui, předseda představenstva a generální ředitel, nemohl vykonávat své povinnosti z osobních důvodů a pověřil příslušného vyššího člena skupiny Guan, aby vykonával své povinnosti jeho jménem, ​​a provozní podmínky skupiny jsou normální. Datum podpisu prohlášení je však 13.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-2

   června 2017.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-3

  Pro investory na akciovém trhu se možná více zajímají o to, které akcie Anbang Insurance drží. Mezi nimi je Anbang Insurance největším akcionářem Minsheng Bank. Statistiky ukazují, že ke konci prvního čtvrtletí letošního roku se Anbang Insurance Group (včetně Anbang Insurance Group, Anbang Life Insurance, Anbang Property Insurance, Anbang Assets atd. ) Objevila v první desítce obchodovatelných akcionářů 24 akcií.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-4

  Ve srovnání s koncem loňského roku se podíl akcií téměř nezměnil. Mezi nimi Anbang Property & Casualty Insurance vlastní 2,705 miliardy akcií China Merchants Bank, což představuje 10,72% celkového kapitálu. Nejnovější hodnota na akciovém trhu je 60 835 miliard juanů.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-5

   China Merchants Bank je největší akcií v držení Anbang Insurance Group; ale China Merchants Bank je největší akcií. Akcionářem je stále China Merchants. Anbang Insurance Group, Anbang Life,Tři produkty Anbang Property & Casualty Insurance vlastní celkem 5 674 miliard akcií Minsheng Bank, což představuje 15,54% celkového základního kapitálu. Je největším akcionářem Minsheng Bank s hodnotou na trhu 45,902 miliardy juanů.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-6

   Minsheng Bank je druhou největší akcií Anbang Insurance. Pojištění Anbang je třetím největším trhem cenných papírů oceňovaným společností China Construction a 3 produkty společnosti Anbang Asset drží celkem 33 akcií.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-7

  170 000 akcií, což představuje 11,05% celkového kapitálu, s hodnotou na akciovém trhu 32 833 miliard juanů.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-8

   Podle odvětví jsou podíly na akciovém trhu Anbang Insurance převážně akcie banky s nízkou hodnotou a akcie v oblasti nemovitostí.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-9

   Hodnota na trhu s akciemi v bance činí 140 miliard juanů, včetně China Merchants Bank, Minsheng Bank, Industrial and Commercial Bank of China a Agricultural Bank of China. Bank, Bank of China;Akcie v oblasti infrastruktury nemovitostí zahrnují China State Construction, Vanke A, Financial Street, China Merchants Shekou, Poly Real Estate, Gemdale Group, China Railway Construction, China Railway, China Communications Construction atd.

Wu Xiaohui není schopen vykonávat své povinnosti z osobních důvodů. Seznam koncepčních akcií rodiny Anbang (seznam)-10

Kromě toho Anbang Insurance také drží akcie společností Tongrentang, Donge Ejiao, Eurasian Group, Dashang, Changan Automobile, Longping Hi-Tech, Chenming Paper, NavInfo a dalších akcií. (Securities Times News Center).