Regionální

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím

souhrn

Včera se v Chongqingu konala reportérka Qian Qian a Zhang Xian, rozsáhlá veřejná sociální akce organizovaná „Chongqing Times“ a Čínskou asociací pro prevenci a kontrolu dětské krátkozrakosti a amblyopie. Zhang Fenglou, bývalý náměstek ministra zdravotnictví , a bývalá ředitelka ministerstva školství Liu Jiafu, ředitelka generálního úřadu, Throne, vedoucí Centra pro zlepšování vizí mládeže Baotong, a Li Kaicheng, zástupce generálního tajemníka Čínské asociace pro prevenci a kontrolu dětské krátkozrakosti a amblyopie atd. .

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-0

  Včera se v Chongqingu konala reportérka Qian Qian a Zhang Xian, rozsáhlá veřejná sociální akce organizovaná „Chongqing Times“ a Čínskou asociací pro prevenci a kontrolu dětské krátkozrakosti a amblyopie.

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-1

   Zhang Fenglou, bývalý náměstek ministra zdravotnictví , a bývalá ředitelka ministerstva školství Liu Jiafu, ředitelka generálního úřadu, Throne, vedoucí Centra pro zlepšování vize mládeže Baotong, a Li Kaicheng, zástupce generálního tajemníka Čínské asociace pro prevenci a kontrolu dětské krátkozrakosti a amblyopie, a akce se zúčastnili další vedoucí. Zhang Fenglou, bývalý náměstek ministra zdravotnictví, ohlásil příchod éry lásky.

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-2

   Zhang Fenglou, bývalý náměstek ministra zdravotnictví, oznámil oficiální zahájení velké akce „Jasná vize · Baotong Action“ veřejná sociální péče a uvedla, že oči jsou okny duše a pomáhají více.

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-3

   Je důležité, aby mnoho mladých lidí chránilo svůj zrak a popularizovalo oční milující znalosti; potvrzuje se to od roku 1996 “„Národní den očí“ byl druhým rokem v řadě, kdy se téma Dne očí zaměřilo na krátkozrakost, a je to také popáté, kdy byla jasně uvedena témata týkající se prevence a kontroly krátkozrakosti a zdraví očí dospívajících. Jiafu, bývalý ředitel Úřadu ministerstva školství, uvedl: „Doufáme, že prostřednictvím této rozsáhlé veřejné sociální akce„ Clear Vision · Baotong Action “bude více mladých lidí a jejich rodičů věnovat více pozornosti zdraví očí . A osvojit si vědecké znalosti a metody používání očí, aby se v celé společnosti vytvořila dobrá sociální atmosféra, která chrání zrak mladých lidí pomocí „vládou řízené spolupráce mezi útvary, odborného vedení, školního vzdělávání a pozornosti rodiny“. „Děti jsou zasaženy elektronickými výrobky a mají vysokou šanci na krátkozrakost.

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-4

   Je velmi důležité předcházet a kontrolovat krátkozrakost předem. „Zhang Chenxing, profesor oftalmologie v nemocnici Southwest, kázal.

Akce „Jasná vize · akce Baotong“ Mládež Miluje oční charitativní činnost s láskou k očím-5

  Nakonec vedoucí a hosté účastnící se této charitativní akce vyzvali celou společnost, aby věnovala pozornost zdraví zraku mladých lidí, a aktivně reagovali na slogan „koupat se na slunci a předcházet krátkozrakosti“ v Den národních očí 2017. Baotong: Věnujte pozornost sociálním potřebám a plňte svou odpovědnost v oblasti veřejného blaha.

   Rozumí se, že Baotong je zaměřen na mladé lidi ve věku 3–18 let s krátkozrakostí, amblyopií, strabismem, hyperopií a astigmatismem. Profesní organizace, která trénuje zlepšování zraku, je také iniciátorem a provozovatelem této rozsáhlé aktivity v oblasti dobrých životních podmínek pro oči, která má ráda „Clear Vision · Baotong Action“. V současné době Baotong zřídil téměř 40 středisek pro zlepšení zraku mládeže Baotong v Chongqing, S'-čchuan, Jiangsu, Anhui a Yunnan.

Baotong zároveň nezapomíná „starat se o zdraví zraku dětí“. Původním záměrem společnosti je přísně plnit odpovědnost společnosti za veřejný blahobyt vůči společnosti a bezplatně poskytne řadu očních asistencí v oblasti veřejné péče pro děti ve věku od 3 do 18 let. Odpovědný redaktor: Qiao Leihua SN098.