Domácí

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.

souhrn

Reportér Li Wenbin fotografoval a hlásil, že ve většině oblastí hlavního města včera ráno došlo k rozsáhlým srážkám. Na mnoha místech bylo kvůli dešti příliš mnoho času na odtok. Mnoho chodníků a nízko položených dálnic tvořilo vodu. Když kolem těchto úseků projížděla vozidla, byla stříkající voda obrovská.Mohu nosit jen kalhoty a sukně

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-0

  Reportér Li Wenbin fotografoval a hlásil, že ve většině oblastí hlavního města včera ráno došlo k rozsáhlým srážkám. Na mnoha místech bylo kvůli dešti příliš mnoho času na odtok. Mnoho chodníků a nízko položených dálnic tvořilo vodu.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-1

   Když kolem těchto úseků projížděla vozidla, byla stříkající voda obrovská. Mohu nosit kalhoty a sukně jen přes vodu. Data z informačního centra meteorologického úřadu v Chongqing ukazují, že od 1. června od včerejška průměrné kumulativní srážky v Čchung-čching dosáhly 102,4 mm, což je o 3,5% více než ve stejném období předchozího roku a stanovila třetí nejvyšší hodnotu ve stejné období od meteorologického záznamu.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-2

   Je druhý na 116 mm v roce 1975 a 104 mm v roce 1996. Večer byl zároveň druhým dnem přijímací zkoušky na střední školu v Chongqingu v roce 2017.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-3

   Během ranní dopravní špičky hlavní město Čchung-čching opět zažilo silný déšť. Meteorologická observatoř v Chongqing předpovídá, že ve všech částech Čchung-čchingu budou dnes a zítra nepřetržité přeháňky. Zítra, kromě západního regionu, se většina oblastí změní ze sprch na oblačno.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-4

   Během tohoto období budou srážky v některých oblastech dosahovat středně silných až silných srážek.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-5

  Pokud jde o hlavní město, očekává se, že po dobu 7 dnů od dnešního dne, s výjimkou soboty, která způsobí oblačné počasí, bude zbývajících 6 dní i nadále zahaleno deštěm. Odborníci připomněli, že teplota v důsledku deštivého počasí poklesla, a občané by měli věnovat pozornost vhodnému doplňování oblečení, aby se zabránilo nachlazení.

Dnes 7 dní prší, prší, prší, prší a prší.-6

   Vzhledem k dlouhému trvání těchto srážek je navíc deštivé a vlhké počasí vhodné pro růst bakterií a plísní. Nejlepší je nejíst přes noc.

Potraviny vyjmuté z chladničky je třeba před jídlem ohřát. .