Internet

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu

souhrn

Zprávy z našich novin (hlavní korespondent Zhang Sha) 12. června uspořádala Propagandská skupina výboru městské strany první schůzi zprávy ve škole strany výboru městské strany. Vedoucí propagační skupiny výboru městské strany, člen stálého výboru Výbor městské strany a ministr oddělení propagandy Zhang Ming učinili zprávu. Na schůzi se zprávou se Zhang Ming zaměřil na pozadí a význam kongresu páté strany, velké úspěchy a cenné zkušenosti dosažené za posledních pět let,

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu-0

  Zprávy z našich novin (hlavní korespondent Zhang Sha) 12. června uspořádala Propagandská skupina výboru městské strany první schůzi zprávy ve škole strany výboru městské strany.

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu-1

   Vedoucí propagační skupiny výboru městské strany, člen stálého výboru Výbor městské strany a ministr oddělení propagandy Zhang Ming učinili zprávu. Na schůzi se zprávou se Zhang Ming zaměřil na pozadí a význam kongresu páté strany, velké úspěchy a cenné zkušenosti dosažené za posledních pět let,Rozvojová témata, vůdčí ideologie, cíle boje, postavení rozvoje a klíčové úkoly v příštích pěti letech, stejně jako neochvějná podpora komplexní a přísné správy strany, provedly komplexní, přesnou a důkladnou interpretaci ducha města kongres páté strany. Zhang Ming uvedl, že kongres páté strany města je důležitým setkáním konaným v důležitém historickém uzlu s cílem posunout vpřed minulost.

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu-2

  Položil politický, ideologický a organizační základ pro Chongqingovo rozhodující vítězství v všestranné dobře situované společnosti a nové cestě. Zpráva stranického kongresu plně implementuje požadavky ústřední vlády a má výraznou politickou povahu; má silnou strategickou povahu pro vytváření celkových plánů pro budoucnost Čchung-čching; aktivně odpovídá očekávání občanů a má hluboký smysl pro lidi. Zhang Ming uvedl, že k dosažení rozvojových cílů pro příštích pět let,Je nutné zdůraznit klíčové body, otočit klíčové body a použít přesnou sílu k podpoře rozvoje různých podniků ve městě, aby se dosáhlo nových průlomů.

V duchu pátého kongresu města uspořádala propagační skupina městského stranického výboru první zprávu-3

Prezentaci si vyslechlo více než 200 lidí, včetně členů reklamní skupiny Městského stranického výboru a studentů z hlavní třídy Městské školní strany. Po schůzce o zprávě Zhang Ming předsedal přípravné schůzce propagační skupiny komunálního stranického výboru v duchu kongresu páté strany. Podle jednotného uspořádání městského stranického výboruV červnu proběhne ve městě více než 100 přednášek propagačního týmu komunálního výboru strany; do konce července bude propagační tým výboru okresního / krajského (autonomního kraje) pokrývat všechny jednotky, útvary, městské části (ulice) v jeho jurisdikci . .