Bankovní

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě

souhrn

Studenti základních a středních škol reportéra Hu Tenga zahájí svůj letní život na konci června nebo začátkem července a rodiče budou mít smíšené radosti a bolesti. Dobrou zprávou je, že si děti mohou konečně odpočinout a hrát si. Co se obává tak dlouhého letního života, jak jim můžeme dát dobrý čas a zároveň získávat znalosti. S tím si nemusíte dělat starosti. Po této dovolené budou následovat různé letní tábory CYTS,Cestování rodičů a dětí, „naučit se všechno“ a „východ“

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-0

  Studenti základních a středních škol reportéra Hu Tenga zahájí svůj letní život na konci června nebo začátkem července a rodiče budou mít smíšené radosti a bolesti. Dobrou zprávou je, že si děti mohou konečně odpočinout a hrát si.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-1

   Co se obává tak dlouhého letního života, jak jim můžeme dát dobrý čas a zároveň získávat znalosti.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-2

   S tím si nemusíte dělat starosti. Po této dovolené budou následovat různé letní tábory CYTS,Cestování rodičů a dětí, „naučit se všechno“ a „věci“. Během 5 dnů a 4 nocí venkovního letního tábora Golden Knife Gorge můžete své děti vést k odvážnému objevování a objevování magických tajemství přírody! Dobrodružství v džungli, kempování ve volné přírodě, shánění potravy a ohně, porozumění zákonům přežití v přírodě. Z emocionální, fyzické zdatnosti, moudrosti přežití a sociálních aspektů se děti plně zlepší.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-3

  Trénujte děti, aby milovaly myšlení, a procvičovaly si své vůdčí schopnosti v přírodě. Stimulujte potenciál, vyzvěte se, zvraťte potíže a rozvíjejte schopnost reagovat na mimořádné události.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-4

   Je také možné, aby děti přijely do Wuzhenu, stálého místa konání Světové internetové konference, k účasti na 6denním internetovém táboře pro nejmocnější děti ve Wuzhenu. Tady budou robotické projekty,Šest kurzů v projektovém stylu, jako jsou projekty kreativního programování, projekty mikrofilmů, projekty médií a projekty kotvy.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-5

   V den zahájení si vyberte podle osobních zájmů a schopností, svobodně vytvořte tým pro tři osoby, diskutujte společně a nahlásit konečný cíl výsledků projektu Zahájit sprint. Od poloviny do konce července můžete samozřejmě také sledovat CYTS na východní a západní pobřeží Spojených států.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-6

  Prohlídka rodičů a dětí 17. , pěšky do New Yorku, Los Angeles, Bostonu, pěšky na University of Pennsylvania, Yale University, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology a zažít kouzlo nejlepších světových univerzit. Samozřejmě, Niagarské vodopády, Grand Canyon v Coloradu, Ziskové pobřeží 17, Alice Town, Chelsea Market, Noční prohlídka Las Vegas,Universal Studios Hollywood, Tijuana a Outlets jsou ještě důležitějšími místy. Pokud s nimi nejste spokojeni, můžete se také podívat na severské 10denní turné rodičů a dětí s odletem na konci července.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-7

   Za těchto 10 dní zažijí děti a jejich rodiče různé zážitky, které jim přináší doprava, jako jsou letadla, výletní lodě a turistické autobusy. Vejděte do stockholmské radnice, přijďte do Landers Rainforest Park,Zábavní park Legoland, zábavní park Lisabon, zábavní park Tivoli, zábavní park Lisabon, zábavní park Elk, muzeum světové kultury, učte se ve hře a růst ve hře.

Sledujte CYTS a „naučte se všechno“ a „věci“ letos v létě-8

.