Zdraví

Nebyl jsem doma pár dní

souhrn

Pan Su, který žije v Xiejiawanu, si pronajal dům ve třetí dělnické vesnici, ale protože tam nemohl žít, dal ho do podnájmu. 7. června si pan Su vzal dům zpět a po kontrole jeho věcí opustil dům prázdný. Nečekal však, že jakmile jeho přední noha odešla, žil v domě pro zadní nohy nezvaný host. 11. června přijala policejní stanice Xiejiawan v okrese Jiulongpo poplach od pana Su.On říká

Nebyl jsem doma pár dní

Nebyl jsem doma pár dní-0

  Pan Su, který žije v Xiejiawanu, si pronajal dům ve třetí dělnické vesnici, ale protože tam nemohl žít, dal ho do podnájmu.

Nebyl jsem doma pár dní-1

   7. června si pan Su vzal dům zpět a po kontrole jeho věcí opustil dům prázdný. Nečekal však, že jakmile jeho přední noha odešla, žil v domě pro zadní nohy nezvaný host.

Nebyl jsem doma pár dní-2

   11. června přijala policejní stanice Xiejiawan v okrese Jiulongpo poplach od pana Su. Řekl, že v domě bylo ukradeno mnoho elektrických spotřebičů a zloděj byl doma. Policejní vyšetřování na místě zjistilo, že poté, co pan Su vzal dům zpět, Zhou, který neměl kde bydlet, náhodou zjistil, že dům pana Su byl prázdný a měl všechny spotřebiče, a dveře mohly být otevřeny.

Nebyl jsem doma pár dní-3

   Zhou, který nemá žádný zdroj příjmů,Rychle se zaměřil na domácí spotřebiče v místnosti pana Su. Za dva dny pan Zhou předstíral, že je majitelem domu, a vyzval řadu prodejců k recyklaci starých domácích spotřebičů a prodával v domě televizory, set-top boxy, ohřívače vody a další elektrické spotřebiče za nízké ceny setkat. 11.

Nebyl jsem doma pár dní-4

   června se pan Su chtěl vrátit, aby si vzal nějaké osobní věci, ale viděl cizího muže, který vyjednával s prodejcem, který se chystal prodat svůj elektrický svařovací stroj.

  Náhodou ho chytil.

Po výslechu Zhou přiznal, že se „ponořil do hnízda straky“ a prodal domácí spotřebiče v domě pana Su. Nyní byl Čou ve vazbě a případ je předmětem dalšího vyšetřování. Rukopisy v tomto vydání jsou psány reportérem Jiang Yangem a stážistkou Deng Pancai s výjimkou podpisu. .