Mezinárodní

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy

souhrn

13. června se v Kunmingu konalo 31. předsednické zasedání 11. provinčního výboru Yunnan CPPCC. Schůzi předsedal Luo Zhengfu, předseda provinční politické poradní konference. Setkání se zúčastnili provinční tajemník strany a místopředseda CPPCC Li Jiang, výkonný místopředseda provinční strany CPPCC Bai Chengliang, místopředseda Luo Lihui, Wang Chengcai, Yu Dingcheng, Yang Jiawu a generální tajemník Liu Jianhua. Na zasedání byl přezkoumán Stálý výbor 11. provinčního výboru Yunnan CPPCC

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy-0

  13. června se v Kunmingu konalo 31. předsednické zasedání 11. provinčního výboru Yunnan CPPCC.

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy-1

   Schůzi předsedal Luo Zhengfu, předseda provinční politické poradní konference. Setkání se zúčastnili provinční tajemník strany a místopředseda CPPCC Li Jiang, výkonný místopředseda provinční strany CPPCC Bai Chengliang, místopředseda Luo Lihui, Wang Chengcai, Yu Dingcheng, Yang Jiawu a generální tajemník Liu Jianhua. Na zasedání bylo přezkoumáno 21.

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy-2

   zasedání Stálého výboru 11. provinčního výboru CPPCC Yunnan. Je rozhodnuto, že dvacáté první zasedání stálého výboru se bude konat v Kunmingu 3.

Zemský výbor Čínské lidové politické poradní konference uspořádal schůzi předsedy-3

července a bude trvat dva dny. Na schůzce byl rovněž přezkoumán „Pracovní plán pro výběr a pochvalu pokročilých jednotek a jednotlivců provinčního výboru Jün-nan Čínské lidové politické poradní konference (návrh na přezkoumání)“ a související personální záležitosti. .