Stipendium

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy

souhrn

13. odpoledne úspěšně dokončil svou agendu dvanáctý kongres Čínské demokratické ligy v provincii Heilongjiang, který byl uzavřen v Harbinu. Na zasedání byl zvolen Zhao Yusen, místopředseda provinčního výboru Čínské lidové politické poradní konference, jako předseda dvanáctého provinčního výboru NLD Heilongjiang. Konference studovala a realizovala ducha 12. kongresu Komunistické strany provincie Heilongjiang, vyslechla a přezkoumala zprávu o práci 11. provinčního výboru NLD Heilongjiang;vybraný

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-0

  13. odpoledne úspěšně dokončil svou agendu dvanáctý kongres Čínské demokratické ligy v provincii Heilongjiang, který byl uzavřen v Harbinu.

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-1

   Na zasedání byl zvolen Zhao Yusen, místopředseda provinčního výboru Čínské lidové politické poradní konference, jako předseda dvanáctého provinčního výboru NLD Heilongjiang. Konference studovala a realizovala ducha 12.

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-2

   kongresu Komunistické strany provincie Heilongjiang, vyslechla a přezkoumala zprávu o práci 11.

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-3

   provinčního výboru NLD Heilongjiang;Byl zvolen 12. provinční výbor NLD Heilongjiang.

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-4

   Zhao Yusen byl zvolen předsedou 12. provinčního výboru NLD Heilongjiang a Li Guilin, Zheng Qiuyu, Guan Changfu, Qian Fuyong, Wang Jianfeng, Yang Guoting a Sun Wenzhi místopředseda; zvolení zástupci naší provincie na dvanáctý národní kongres Demokratické ligy;Usnesení dvanáctého národního kongresu provincie Heilongjiang v Demokratické lize bylo přezkoumáno a schváleno. Schůzka požadovala, aby se organizace NLD a členové provincie na všech úrovních těsněji spojili kolem ústředního výboru CPC s jádrem soudruha Si Ťin-pchinga, drželi vysoko velký prapor socialismu s čínskými charakteristikami, dodržovali spolupráci více stran systém vedený Komunistickou stranou Číny a objasnit směr. ,Upevnit ideologický a politický základ spolupráce s více stranami, provádět hloubkové speciální vzdělávací činnosti, jako je „Nezapomeňte na původní záměr spolupráce, pokračujte ruku v ruce“; trvejte na zaměření na centrum, sloužící celková situace, nadále sbírat síly, provádět důkladná a trvalá vyšetřování a výzkum a dělat dobrou práci při účasti v politice; zaměřit se na dlouhodobě, efektivně posílit organizační strukturu a lépe hrát roli demokratického Liga jako účastnická strana;Optimalizujte styl práce a neustále zlepšujte stavbu vládních agentur, abyste pomohli Longjiangu komplexně revitalizovat a rozvíjet se.

Ukončil dvanáctý národní kongres provincie Heilongjiang Demokratické ligy-5

(Autor: Guo Minghua).