Finance

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150

souhrn

Zdroj: Wangdaizhijia. Dne 12. září loňského roku zahájila pekingská oblast prvostupňový případ proti 26 lidem, včetně společností Anhui Yucheng Holdings, Yucheng International a obžalovaných Ding Ning, Ding Dian a Zhang Min, včetně podvodů při získávání finančních prostředků a nezákonného čerpání veřejné vklady. Výrazné. Hlavní zločinec Ding Ning byl potrestán a odsouzen k doživotnímu vězení s pokutou 100 milionů juanů. Po uplynutí jednoho rokuV poslední době došlo v případě e-zubao k novému spotřebiteli

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-0

  Zdroj: Wangdaizhijia. Dne 12. září loňského roku zahájila pekingská oblast prvostupňový případ proti 26 lidem, včetně společností Anhui Yucheng Holdings, Yucheng International a obžalovaných Ding Ning, Ding Dian a Zhang Min, včetně podvodů při získávání finančních prostředků a nezákonného čerpání veřejné vklady. Výrazné.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-1

   Hlavní zločinec Ding Ning byl potrestán a odsouzen k doživotnímu vězení s pokutou 100 milionů juanů. Po uplynutí jednoho rokuNedávno přišly v případě e-zubao nové zprávy. Za účast v případu bylo souzeno téměř 42 obžalovaných v provincii Anhui. Byli odsouzeni k odnětí svobody na dobu určitou a pokutám, probaci a pokutám.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-2

   Někteří obžalovaní s lehčími trestnými činy byli léčeni v v souladu se zákonem. Platí probace. V květnu letošního roku to finanční tygr zjistil podle rozsudků zveřejněných na webových stránkách Soudních dokumentů,Celkově bylo v případu zapojeno 111 osob.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-3

   To znamená, že „případ e-zubao“, který vyvolal senzaci po celé zemi, se počet osob zapojených do procesu nyní zvýšil na nejméně 153. Podle Wangdaizhijia lze aktuálně oficiálně zveřejněný pokrok v případech „ezubao“ v celé zemi vysledovat až k 1.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-4

   březnu 2017. Chen Guoqing, ředitel odboru veřejného stíhání Nejvyššího lidového prokurátora, odhalil, žeOrgány veřejné bezpečnosti ve 30 provinciích (autonomní regiony a obce přímo pod ústřední vládou) samostatně podaly případy pro vyšetřování podezřelých z trestných činů, které jim byly přiděleny. Orgány prokuratury na různých místech jim přikládají velký význam, v případech předem zasahují, vedou vyšetřování a shromažďují důkazy v některých případech již bylo zahájeno stíhání.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-5

   Chen Guoqing rovněž poukázal na to, že od června 2014 do prosince 2015 případ „ezubao“ nelegálně pohltil přes internet více než 1,15 milionu veřejných prostředků lidí a nashromáždil více než 76,2 miliardy RMB. Po odečtení opakované investice činila nelegální absorpce prostředků více než 59,8 miliard juanů. Celkový objem nevyplacených prostředků činil více než 38 miliard juanů.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-6

   Vzhledem k tomu, že „ezubao“ má stovky poboček a provozoven v celé zemi, postup jednotlivých vyšetřování a případů uzavřených místními zákony státních zástupců se liší. 21. května letošního roku, podle neúplných statistik tehdejších Finančních tygrů,Třináct provincií a měst, včetně Pekingu, Šanghaje, Tchien-ťin, Čchung-čching, Če-ťiang, Chu-pej, Hunan, An-chuej, Šan-si, Ťiang-si, Kuang-tung, Jilin a Liaoning, vydalo verdikty o 38 soudních sporech. Mezi nimi má Šanghaj 8 rozsudků, které byly odsouzeny, což je oblast s největším počtem trestů.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-7

   Z 8 případů byla dotyčná osoba odsouzena na maximálně 5 let vězení a pokutu 200 000 juanů. Poté, co byl zahájen případ e-zubao, prošel podáním, soudním procesem a rozsudkem a vstoupil do konečné fáze popravy, která je ekvivalentem konce případu e-zubao. U obětí však bude nějakou dobu trvat, než bude majetek realizován, a mnoho právníků v právnické profesi uvedlo, že v případě řady případů po celé zemi bude odpovídající aktiva a některé pokuty (včetně podniků, společností atd.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-8

  ) budou vráceny. Jednotlivec), projde konkrétním postupem, aby společně uhradil ztráty investora. Kolik peněz lze nakonec získat zpět, je však stále nejisté. Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah komplexně poskytovaný společností Wemedia je odvozen od společnosti Wemedia a autorská práva patří původnímu autorovi.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-9

   Kontaktujte prosím původního autora a získejte povolení k opětovnému tisku. Názory článku představují pouze autora, nikoli pozici Siny. Pokud obsah zahrnuje investiční poradenství, slouží pouze pro informaci a neměl by být používán jako investiční základ. Investice jsou riskantní a při vstupu na trh musíte být opatrní.

Ding Ning byl odsouzen na doživotí k prvnímu výročí případu e-Zhubao a počet vězňů přesáhl 150-10

Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: poklad e-půjčovny Pokuty za Dingning Populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód do následovat (sinafinance).