Informace

Průvodce zprávami

souhrn

Se souhlasem předsedy Ústřední vojenské komise Si Ťin-pchinga naše armáda nově zavedla „Medaili 1. srpna“ a uspořádala první výběr. ■ 02 · Ústřední výbor Komunistické strany Číny a Státní rada vydaly stanoviska k posílení a zlepšit správu městských a venkovských komunit. ■ 02 · Trest za porušení pravidel na Jiangnan Avenue byl 200 juanů a byly odečteny 3 body. ■ 03 · Cena je 5,8 juanů, ale když je urovnání nastaveno na 7,9 juanů, zákazníci spadnout do „pasti“ za nízkou cenuObdržel 1 200 juanů

Průvodce zprávami

Průvodce zprávami-0

  Se souhlasem předsedy Ústřední vojenské komise Si Ťin-pchinga naše armáda nově zavedla „Medaili 1. srpna“ a uspořádala první výběr. ■ 02 · Ústřední výbor Komunistické strany Číny a Státní rada vydaly stanoviska k posílení a zlepšit správu městských a venkovských komunit.

Průvodce zprávami-1

■ 02 · Trest za porušení pravidel na Jiangnan Avenue byl 200 juanů a byly odečteny 3 body. ■ 03 · Cena je 5,8 juanů, ale když je urovnání nastaveno na 7,9 juanů, zákazníci spadnout do „pasti“ za nízkou cenuPřijato 1 200 juanů jako kompenzace 08 · Chongqing.