Soutěž

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“

souhrn

13. června byly akcie Hunanů na povýšení akcií Feilu uvedeny na druhé zastávce, a to až o 44,04% na 10,99 juanů. Společnost Feilu Co., Ltd. tak otevřela cestu na kapitálový trh. V procesu kótování je více než 20 podniků Hunan a stav kontroly může být aktualizován nebo zpětná vazba. Stav kontroly společností Weilichen Industry a Zuxing New Materials je „ukončení kontroly“. „Takhlehle

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-0

 13. června byly akcie Hunanů na povýšení akcií Feilu uvedeny na druhé zastávce, a to až o 44,04% na 10,99 juanů. Společnost Feilu Co. , Ltd.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-1

  tak otevřela cestu na kapitálový trh.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-2

  V procesu kótování je více než 20 podniků Hunan a stav kontroly může být aktualizován nebo zpětná vazba. Stav kontroly společností Weilichen Industry a Zuxing New Materials je „ukončení kontroly“. "V této situaci,Jsme také smutní.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-3

  Pracovníci kanceláře Lichen Industrial Company uvedli. Dva Hunanské podniky, jejichž zkoušky byly ukončeny a lidé se smáli a plakali, jsou normou na kapitálovém trhu. Podle nejnovějších informací zveřejněných Čínskou regulační komisí pro cenné papíry podniky v Hunanu, které zkoušku ukončily, zahrnují Lichen Industrial a Zuxing.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-4

  U nového materiálu mají obě společnosti „brid-by-rameno“ s kapitálovým trhem podruhé. Zuxing New Material je společnost kótovaná na burze New Third Board, která se zabývá hlavně výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem kovových hliníkových pigmentů.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-5

  Kvůli plánu IPO sprintu byly akcie společnosti pozastaveny na více než rok. V loňském roce společnost požádala o pozastavení kontroly z důvodu změny podpisového právníka. Společnost však tentokrát stáhla seznamové materiály a uvedla, že je to kvůli jednotlivým záležitostem, které vyžadují další ověření, a očekává se, že to bude obtížné dokončit ve stanoveném čase.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-6

 Konkrétní důvod nebyl vysvětlen. Reportér mnohokrát volal Zuxing Xincai a nikdo na něj neodpověděl. Stojí za zmínku, že na první mimořádné valné hromadě akcionářů v roce 2017, která se konala dva dny před „stažením“ společnosti Zuxing New Materials, byl přijat pouze jeden z pěti přezkoumaných návrhů a zástupce generálního ředitele, finanční ředitel a ředitelé společnosti Na schůzi chyběl Mi Liang Xiaobin a další akcionáři.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-7

 V reakci na ukončení přezkumu zařazení společnosti Lichen Industrial na trh reportér mnohokrát zavolal tajemníkovi Lichen Industrial Office, ale nikdo mu neodpověděl. a bylo nepohodlné přijímat rozhovory. „Jsme také velmi smutní z ukončení kontroly. O problémech souvisejících se seznamem nelze říci nic, takže si o tom promluvme, až bude seznam znovu spuštěn.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-8

 "Zaměstnanec řekl novinářům do telefonu.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-9

  Míra využití kapacity klesá a je třeba ji stále rozšiřovat. Jako zavedená společnost s více než 50letou historií je společnost Lichen Industry v Číně velkým profesionálním výrobcem povrchově aktivních látek a detergentů.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-10

 " Je uveden na seznamu po mnoho let, nejdříve jej lze vysledovat do roku 2012 a nyní je kontrola ukončena.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-11

  Podle oficiálního zveřejnění Čínské regulační komise pro cenné papíryHlavními problémy vzbuzujícími obavy jsou velké změny v jeho hlavních obchodních příjmech, nízké komplexní hrubé ziskové marže, velké rozdíly v hrubých ziskových maržích různých produktů, nízká míra využití kapacity a každoročně klesající.

Více než 20 hunanských podniků soutěžilo o zařazení na seznam a dva byly „žluté“-12

  Podle prospektu společnosti Lichen Industrial společnost očekává, že vydá 22,5 milionů nových akcií a získá 305 milionů juanů, z čehož 250 milionů juanů bude použito na projekt aniontové povrchově aktivní látky o objemu 150 000 tun společnosti Guangdong Lichen Aowei Industrial Co. , Ltd. Podle společnosti poté, co projekt fundraisingu dosáhne produkce, celková výrobní kapacita společnosti dosáhne 337 300 tun. Faktem je, že od roku 2013 do roku 2015 míra využití kapacity aniontových povrchově aktivních látek společnosti Leeson Industries rok od roku klesá.

  V prvních dvou letech to bylo 100,62%, respektive 100,15%, ale do roku 2015 míra využití kapacity poklesla na 96%. Nejvíce stojí za zmínku, že povrchově aktivní produkty společnosti “Přestože míra využití kapacity „6501“ v posledních třech letech roste, nejvyšší míra je pouze 40%, což bylo 29%, 37% a 42% v letech 2013–2015. Ze dvou fundraisingů společnosti „Changsha Economic The Surfactant R&D Center Project in the Technology Development Zone“ plánuje použít zvýšenou investici ve výši 55 milionů juanů. „Za podmínky, že stávající míra využití kapacity je nižší než polovina,Pokud však chcete pokračovat v rozšiřování výrobní kapacity tohoto obchodního produktu, regulační úřady jistě vzbudí otázky.

  „Investor řekl.

  ■ Reporter Huang Lifei, stážista Wei Hao Xiang dynamika akcií Longping Hi-Tech Holdings Hunan Jindao 124 milionů juanů, zprávy z 13. června Longping Hi-Tech dnes večer oznámil, že společnost podepsala dohodu o převodu kapitálu s Ling Hongru a dalšími,Bylo dohodnuto nabytí 80% celkového jmění Hunan Jindao v jeho držení a celková cena převodu byla 123,98 milionu juanů. Hunan Golden Rice je jednou ze semenářských společností s největším prodejem vysoce kvalitní hybridní rýže v provincii Hunan, s čistým ziskem 11,2295 milionů juanů v roce 2016; a čistým ziskem 9,507 milionu juanů v prvním čtvrtletí roku 2017.

V této transakci Hunan Golden Rice slíbil, že nashromážděný netto zisk za tři fiskální roky 2017 až 2019 nebude nižší než 44,84 milionů juanů. ■ Reportér Huang Lifei, stážista Ji Weihao.