Vzdělání

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——

souhrn

Reporter Qian Li nedávno, Chongqing Economic Broadcasting FM101.5 a Chongqing Beauty Salon Industry Association uspořádali slavnostní zahájení „Mother Maker“ a první uvedení I.MV9080 na trh Chongqing. Rozumí se, že Chongqing Economic Broadcasting společně s Chongqing Beauty Salon Industry Association, Yuanchuang Cloud Business a I.MV Chongqing Maker Center společně zahájily projekt „Mother Maker“.Bude Chongqing

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-0

  Reporter Qian Li nedávno, Chongqing Economic Broadcasting FM101.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-1

  5 a Chongqing Beauty Salon Industry Association uspořádali slavnostní zahájení „Mother Maker“ a první uvedení I. MV9080 na trh Chongqing.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-2

   Rozumí se, že Chongqing Economic Broadcasting společně s Chongqing Beauty Salon Industry Association, Yuanchuang Cloud Business a I.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-3

  MV Chongqing Maker Center společně zahájily projekt „Mother Maker“.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-4

  Poskytne matkám Chongqing zcela novou reality show o podnikání v oblasti vysílání a zároveň nový produkt v kombinaci s esencí I. MV9080 Huanyan oficiálně přistane v Chongqingu, což v létě podnítí podnikatelskou vášeň matek Chongqing. . Tato událost „Mother Maker“ bude uvedena na trh prostřednictvím podnikatelských učeben a skutečných trhových bitev známým mentorským týmem, který matkám Chongqing skutečně pomůže získat kariéru a akumulaci bohatství.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-5

  Ve stejné době bylo v Longhu Times Tianjie v Dapingu oficiálně založeno první výrobní centrum I. MV společnosti Chongqing. Jako národní operátor produktů I.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-6

  MV přinesl Yuanchuang Cloud Business do Chongqingu také model „Maker New Retail“.

FM101.5 otevírá nádhernou ekonomiku——-7

Žhavé maminky mohou věnovat zvláštní pozornost oficiálnímu předplatitelskému účtu WeChat ekonomického vysílání Chongqing. .