Zápas

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu

souhrn

Naštěstí byla výherní loterie vylosována 25. května, 60. vydání Fucai Shuangseqiu v roce 2017. V současném období byly vylosovány 4 první ceny na celostátní úrovni, s jedinou sázkou přesahující 9,22 milionů juanů. Hráč loterie č. 43058116 ve městě Zixing City v Chenzhou byl upřednostňován bohyní štěstí a získal první cenu 1 dvoubarevného míče. Nedávno v doprovodu přátel

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-0

  Naštěstí byla výherní loterie vylosována 25. května, 60. vydání Fucai Shuangseqiu v roce 2017. V současném období byly vylosovány 4 první ceny na celostátní úrovni, s jedinou sázkou přesahující 9,22 milionů juanů.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-1

   Hráč loterie č.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-2

   43058116 ve městě Zixing City v Chenzhou byl upřednostňován bohyní štěstí a získal první cenu 1 dvoubarevného míče. Nedávno se v doprovodu přítele objevil v místnosti pro vykoupení Centra pro vydávání loterií Hunan Welfare vítěz hlavní ceny pan Chai (příjmení Hua). Obdržel tento šťastný dárek.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-3

   Uvádí se, že pan Chai je technický loterijní hráč se sedmi lety věku zbarvení a tvrdým fanouškem dvoubarevných míčků. Podle jeho vlastních slov „kupujte pouze dvoubarevné míčky a období neklesne. Nákup dvoubarevných kuliček se stal součástí mého života.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-4

   „Nahoru“. Na otázku, proč se připojil k dvoubarevné kouli,Pan Chai řekl: „V roce 2010 sázkový obchod v mém rodném městě dal 1 sázku na první cenu dvoubarevného míčku a peněžní odměna činila několik milionů. Všichni se vrhli, aby sledovali vzrušení. V té době jsem si myslel , kdybych mohl vyhrát také první cenu.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-5

   Od té doby jsem začal kupovat dvoubarevné kuličky. “ Tento nákup je 7 let.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-6

   Během tohoto období nashromáždil pan Chai bohaté zkušenosti s nakupováním v loterii,Prozkoumali jsme jedinečnou metodu výběru čísel. První vyhraná čísla cen jsou založena na této jedinečné metodě výběru čísel. „Pokaždé, když vyberu číslo, podívám se na graf trendů podle svého zvyku. Nejprve vyberu interval a poté vyberu čísla podle indikátorů trendu, jako jsou opomenutí, zbytky atd.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-7

  , A ne čísla si ponechte nebo je vyberte náhodou. I když se jedná o pravděpodobnostní událost,Ale myslím, že moje metoda je spolehlivá, tak jsem na ní trval.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-8

   „Pan Chai s důvěrou sdílel svůj zvyk výběru čísla se všemi. Pan Chai s úsměvem řekl:„ Pokaždé, když dokončím výběr čísla, majitel sázkařského obchodu určitě řekne: „Vypadá to, že vyhraje.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-9

  “ I když je to příznivé, vím, že požehnání se dříve či později splní. Víte, právě teď jsem vyhrál první cenu! „Pan Chai, který obdržel šek na vyplacení, řekl, že je stále v procesu zahájení podnikání a tento šťastný bonus může vyřešit pouze jeho vlastní kapitálový obrat. Fucai Shuangseqiu, známý jako„ Caishi Aircraft Carrier “, vždy říkal „velké ceny, malé ceny. “ Vlastnosti loterie miluje většina hráčů loterie.

Sedmiletý hráč loterie miluje dvoubarevné kuličky a nakonec vyhrává cenu-10

Přeji všem hráčům loterie, i když dávám trochu lásky,Lze také sklízet velkou naději. ■ Zoi ekonomické informace.