Válečný

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut

souhrn

Reportér Cui Jingyin a stážista Liu Li včera ráno, kandidát na přijímací zkoušku na střední školu zaspal a zbývalo jen 40 minut po probuzení na zkoušku. Naštěstí policie z brigády Longshan z oddělení Yubei Traffic Patrol odjela celou cestu a tato kandidátka zkoušku nezmeškala. Včera v 8:29, na vrcholu pondělního rána, policista Wang Chao z brigády Longshan čistil dopravu na křižovatce silnice Xinnan Road v okrese Yubei.Chránit

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-0

 Reportér Cui Jingyin a stážista Liu Li včera ráno, kandidát na přijímací zkoušku na střední školu zaspal a zbývalo jen 40 minut po probuzení na zkoušku.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-1

  Naštěstí policie z brigády Longshan z oddělení Yubei Traffic Patrol odjela celou cestu a tato kandidátka zkoušku nezmeškala.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-2

  Včera v 8:29, na vrcholu pondělního rána, policista Wang Chao z brigády Longshan čistil dopravu na křižovatce silnice Xinnan Road v okrese Yubei. Doprovozte přijímací zkoušku. Náhle k němu spěchali otec a dcera o pomoc.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-3

  Otec řekl, že jeho dcera byla kandidátkou na zkoušku na střední škole Luneng Bashu. Nečekaně ráno zaspal a bál se, že na zkoušku přijde pozdě. Doufal, že ji policie pošle do vyšetřovací místnosti na střední škole Luneng Bashu.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-4

  Po vyslechnutí žádosti o pomoc policie dívku utěšila a požádala ji, aby rychle nastoupila na policejní motocykl.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-5

 Zapněte výstražná světla a rychle jeďte do střední školy Luneng Bashu. Ta dívka se jmenuje Xiao Zhang.

Po spánku a probuzení zbývá na zkoušku ještě 40 minut-6

  Je studentkou přijímací zkoušky na střední školu ze střední školy v Bashu. Žije v Longhu Xiyuan na Xinnan Road. V noci na 11. Xiao Zhang stále spěšně prohlížel, až pozdě v noci omylem zaspal.

  Když se Xiao Zhang probudil, zjistil, že je to jen 40 minut, než vstoupil do vyšetřovací místnosti. I když je vzdálenost z domova do vyšetřovací místnosti méně než 5 kilometrů, obvykle si vezmu taxi a mohu tam být za 40 minut. Xiao Zhang a jeho otec však ve spěchu vyběhli a viděli, že nová výměna podloubí a další silnice jsou vážně blokovány a musí projít pět semaforů.

  Báli se, že to bude nějakou dobu trvat, a otec a dcera byli velmi úzkostlivý.

  Když míjíte křižovatku Xinnan Road,Je už 8:26. Je to jen 34 minut před začátkem testu v 9 hodin.

  Otec a dcera pozdravili taxíky na kraji silnice, ale několik minut pro ně nebyl prázdný taxík, do kterého by mohli nastoupit. Auto . Xiao Zhang, který spěchal ve spěchu, najednou zjistil, že na křižovatce stojí strážní dopravní hlídka, která směruje provoz, a tak spěchal na policii o pomoc. V 8:31 policie vzala Xiao Zhanga na policejní motocykl a rozsvítila policejní světla až do vyšetřovací místnosti.

 Pouze o 7 minut později policie poslala Xiao Zhanga do školní brány vyšetřovací místnosti. Xiao Zhang dorazil na testovací místo a podíval se na hodinky.

  Čas byl 8:38.

  Do zahájení testu zbývalo 22 minut. Xiao Zhang zavolal a řekl svému otci, který na něj čeká, aby se vrátil domů.

  Pak pustil jeho visícího srdce. Poté, co se Xiao Zhang hluboce uklonila policistovi Wang Chaovi, který ji doprovodil, vešel klidně do vyšetřovací místnosti.

.